Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért mondják ezt a szüleim...

Miért mondják ezt a szüleim hogy ha ők meghalnak én a kukák mellett fogom végezni?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, igen még otthon élek, de van állásom, semmi káros szenvedélyem nincs, mégis ha mostanában valamin összeveszek velük(főleg apámmal), ezt kezdi el mondani. Nem értem miért, a lakás az övék majdnem 10 éve van félretett pénzük, nekem is. Olyan szorongás tesz rám ez hogy már a nyugtatókra is kezdek rászokni

Van valakinek hasonló tspasztalata? Illetve az utóbbi években mindent csak pesszimistán látnak vagy a legkisebb dolgot katasztrofizálják.


Anyám 55 éves, apám 62



jan. 25. 15:02
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Nem titkolok semmit, mégis mire gondolsz?
jan. 25. 16:50
 22/31 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem látják jól, hogy életképtelen vagy, ezért mondják. Gondolom nekik sem lehet könnyű.
jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
80%

Magamról írok. Folyamatban van a gyógyulásom. Leszoktam a gyógyszerekről, de maga volt a pokol. Ajánlok helyette bármi étrendkiegészítőt. Sok minden segíti az alvást. Aswaganda, citromfű kapszula, magnézium biszgricinát stb .

Nos én is mondtam a lányomnak mikor beszólt hogy 10 órakor csendbe legyek mert aludna, hogy ha nem tetszik el is lehet költözni. Meg hát ideges is voltam és ő is. Aztán elköltözött és időnként hazajött aztán véglegesen albérletbe ment. Mindenkinek jobb külön élni.

jan. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
38%

Valószínűleg azért mondja ezt apád, mert életképtelennek tart. "Jó munkahelyem van, ill. Simán tudnám akár egyedül is fizetni a költségeket." Akkor miért vagy még a nyakukon? Főleg, ha idegesítrnek téged? Ha ennyire tanácstalan vagy, hogy gyakorin kelljen tanácsot kérni róla lehet igaza van.


"Káros szenvedély alatt cigit, alkoholt,drogot érték. NehA veszek be feles Frontint mert nem tudnék aludni"

👁️👄👁️

Te egy troll vagy, ugye?

jan. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Ti kokolyan hulyek vagytok? Masfel evet voltam kulfoldon 3 honapja jottem haza. Ja itt mindenki villában el, 18 évesen milliokat keres... Havi pár alkalom gyógyszeren kattogtok, közben mennyi lecsúszott alkoholista van itthon...az ok lenne lenne ha azt írtam volna hogy heverek napi 2-3 sőrt.

Tanuljatok meg szöveget értelmezni. Nincs baj a szüleimmel, lehet titeket verték meg alkoholisták ezért ciki 22 évesen átmenetileg otthon lakni, de engem segitettek sokat, ez a probléma akkor jön csak elő ha valami miatt idegesek

jan. 25. 17:23
 26/31 anonim ***** válasza:
16%
Nem,te nem tudnád magad biztosítani a lakhatásodat.Ha így lenne, akkor nem lennél otthon már.Valószínűleg látjak,hogy semmit nem teszel azért,hogy legyen sajátod,és a mamahotelben várod hogy a tiéd maradjon majd a ház,vagy lakás.Az,hogy belefozetsz a számlákba,vagy hogy a rezsit ki tudnád fizetni,az nem jelenti azt,hogy tudnál bérelni is,vagy neadjisten venni sajátot.Azt meg megint nem tudjuk,hogy mennyire vagy lusta,tehát mennyire lennél képes magadat ellátni,főzni,mosni,takarítani magadra,vagy mennyire sz@rnád le.Antiszocc is lehetsz, attól is tarthatnak,hogy egyedül maradsz.
jan. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%
Ha Eriknek hívnak, hogy lehetsz nő?
jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
El kell költözni, nem értem, hogy mért nem teszed.
jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is azt mondták gyerekként "ha nem tanulok még kukásautóra sem leszek jó"

Nos ezek valamit láthattak előre mert tavaly eltört a gerincem úgyhogy mostmár a kukásautóra sem vagyok jó tényleg

22 éves vagy menj el dolgozni rakj el félre pénzt aztán menj ki külföldre dolgozni aztán vagy hazajössz vagy nem, mert itthon csak agonizál az ember ha nincs diplomája vagy nem bűnözésből él mert úgy tűnik ennek a két rétegnek megy nagyon mostanában, a normál embernek nem

jan. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Senior Séf ***** válasza:
63%
Nyilván önállótlan vagy.
jan. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!