Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tegnap este hajnal 1kor értem...

Tegnap este hajnal 1kor értem haza és a szüleim nagyok mérgesen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Apukám taxival keresett az egesz varosban. Meg nem ébredtek fel. Nem mondhatom el nekik hogy kikkel voltam.

Anyukám el akar költözni ez miatt.. sose volt még ilyen hogy nem jöttem haza ilyen sokáig, és későn értem haza

16L


jan. 27. 07:31
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
93%
Bocsánatot kérsz és elmondod, hogy hol voltál, aztán elfogadod szépen a büntetést, amit kapsz érte.
jan. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
93%
Aztán pedig legközelebb szólj nekik, írj egy sms-t, akarmi, hogy nincs semmi baj, ne aggodjanak, ekkor meg ekkor érkezel.
jan. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Nem mondhatom el hogy hol voltam.. attól félek nem fognak sehova se engedni már...
jan. 27. 07:43
 4/45 anonim ***** válasza:
96%
Hát nézd, ha az én gyerekem tűnne így el és másnap nem mondaná el, hogy hol volt, onnantól egészen biztosan nem mehetne sehova az iskolán kívül
jan. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
99%
Egyebet nem tudsz tenni, mint azt hogy viseled a következményeit a dolognak és máskor nem csinálsz ilyet.
jan. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
99%

Hát, ha egy szó nélkül eltűnsz hajnal 1-ig, akkor bárhol voltál, ne csodálkozz, ha nem engednek ezután sehova.


Hogy van ilyen kevés eszed?


Mit gondolsz, mit éreztek arra gondolva, hogy valami baj történt veled?

jan. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
97%

Amúgy az én lányom most 20 éves. 16 évesen éjfélre kellett itthon lennie. Elég szétszórt gyerek volt mindig is, gyakran elkésett az iskolából, munkából, orvostól, de haza a kimenő napjain mindig másodpercre pontosan érkezett, soha nem késett. Tudta, hogy ha késik és nem szól előtte, vége lesz a szabadsagnak. Ha látta előre, hogy késni fog, írt egy smst. Ha tovább akart maradni valahol valamiért, akkor azt vagy előre megbeszéltuk- mert nyilván a Szilveszteri buliból nem kell éjfélre haza erni- vagy üzenetben megkerdezte, maradhatna e tovább.

Most 20 évesen nyilván akkor jön, amikor akar, de alapvetően hajnali 3ra itthon van, ha nincs ír üzenetet. Azt is mindig tudjuk, hogy kb hol van, bár ez q család minden tagjára igaz, mindenki szól, hogy hiva megy, hol lesz, kb mikorra ér haza.

jan. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Engem este már nem engednek ki. Éppen a mamátol jöttem haza, csak találkoztam pár ismerőssel és velük voltam, őket meg nem szeretik a szüleim ezért nem mondom el.
jan. 27. 08:45
 9/45 A kérdező kommentje:
Délután szoktak le engedni max 1 órára.
jan. 27. 08:45
 10/45 anonim ***** válasza:
98%

3 mert hol voltál? haha

Figyelj ilyet ne csinálj, hogy 16 évesen eltűnsz és egy sms-t vagy egy telefont se nyomsz le otthonra, hogy nem fogsz időben hazaérni

Nekem mindig be kellett számolni arról itthon, hogy meddig leszek oda kábé 17 éves koromig pedig én férfi vagyok


Volt itt nevelt gyerek is közölte délután háromra itthon van aztán este hatkor ért haza és állandóan ezt játszotta pedig rászóltak többször is hogy tartsa magát a megbeszéltekhez de nem ment neki úgyhogy önmagától úgy döntött inkább elköltözik innen ha már 15 évesen nem anarchiázhat amíg itthon meg halálra aggódja magát mindenki

jan. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!