Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen szülők az ilyenek?

Milyen szülők az ilyenek?

Figyelt kérdés
Képesek elnézni, hogy nyomorgok egy albérletben, és keresek 250 ezer Ft-ot, a lakbér meg 130+rezsi(20-30 ezerre jön ki), és alig bírom magamat fenn tartani. Gyerekkoromban arra voltam buzdítva, hogy tanuljak, én eleget is tettem a kéréseiknek mindig, de mikor felnőttem már taníttatni sem akartak nagyon, és elkellett mennem dolgozni érettségi után. A fizetésemet mindig elvették, kihasználtak csak.

febr. 6. 20:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%

Pontosan olyanok, mint az enyéim voltak.

Vigasztaljon a gondolat, hogy az ilyen szülők mellett lesznek életrevalók a gyerekek.

Az is jó érzés, hogy már nem szedik el a pénzed, te oszthatod be a kereseted. Ha tehetséges, okos vagy az előbb-utóbb utat tör magának.

febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
A 30 éves kisgyerek..
febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

“ arra voltam buzdítva, hogy tanuljak, én eleget is tettem a kéréseiknek ”

Félreértetted. A tanulásból önmagában senki sem él meg. Ők úgy értették, h tanulj és szerezz valami jó diplomát, amivel nem 250 ezret fogsz keresni.

febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#2 ????
febr. 6. 21:15
 5/17 anonim ***** válasza:
30%

Ha te vagy a 28 éves "fiú"!

Attól nem fog változni semmi, hogy havonta kiírsz egy kérdést.


Ha a szüleid ilyenek jobb is, ha nem laksz velük, mert akkor meg nem bírnál velük élni, azért panaszkodnál.


Ez van, sajna ez egy ilyen ország, ahol szingliként nem lehet megélni.

Ezért jönnek össze pasik általában lecsúszott, elvált nőkkel, hogy legyen hol lakni, ne éhezzenek.

febr. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

#3


Diplomával se fog annyit keresni, amiből megél egyedül.

250-300 ezernék többet nem akarnak fizetni, max hiányszakmában.


Pont ez azt nem tanítják meg a szülők a gyereknek, ami az élet lényege, hogy fejlessze a személyiségét, legyen magabiztos, határozott.


Ha ezek nincsenek meg, végezhetsz bármit, sose te leszel az, akit előléptetnek.


Elintézik annyival, hogy tanuljanak, ennyi.

Ők se vitték sokra, összerakták a nemiszervüket.

És még az állam is tolja a családosokat.


Aki nem akar családot vagy nem kell senkinek az általában mamahoteles marad vagy keres egy nőt, aki kihasználja, pl tartsa el a gyerekét, stb


Ez a realitás.

febr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

Mit dolgozol? Felénk a sori munkás is sokkal többet keres ennél + vannak olcsóbb albérletek is, vagy szerezz lakótársat és máris csak fele ennyi.

A szüleidet már nem tehetnek erről, hogy ennyire vagy csak képes

febr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Magasról zuhant le a magyar társadalom, örülünk hogy luk van a seggünkön...de a pozitív gondolkodás mindíg segít =)
febr. 7. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Mar vagy 10x kerdezted ezt...
febr. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
22%
Ne etessétek a trollt.
febr. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!