Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen szülők az ilyenek?

Milyen szülők az ilyenek?

Figyelt kérdés
Képesek elnézni, hogy nyomorgok egy albérletben, és keresek 250 ezer Ft-ot, a lakbér meg 130+rezsi(20-30 ezerre jön ki), és alig bírom magamat fenn tartani. Gyerekkoromban arra voltam buzdítva, hogy tanuljak, én eleget is tettem a kéréseiknek mindig, de mikor felnőttem már taníttatni sem akartak nagyon, és elkellett mennem dolgozni érettségi után. A fizetésemet mindig elvették, kihasználtak csak.

febr. 6. 20:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
32%

#6

Nem bölcsészdiplomát kell csinálni, hanem valami értelmeset, pl egy mérnökit. Vidéken élek, nagyon messze Budapesttől és még itt is lehet keresni jóval többet 250-nél. Jött egy kezdő mérnök hozzánk, rakás szerencsétlenség a gyerek, de nettó 450-nel vették fel még őt is.

250-et egy segédmunkás keres.

febr. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlenek, hogy ilyen hülyét sikerült nevelniük.
febr. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%

Persze, hgoy ő a 28 éves "gyereknek érzem magam" rinyagép, és a szülők a szmetek, amiért végre kirakták otthonról.

Vszeg bannolták egy időre, mert egészen sokáig nem problémázott :D

febr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%
11-es, egészségügyi diplomával 140-et keresek vidéken :D Pedig nem büfészakra jártam.
febr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
33%

#11


Igen, mindenki legyen mérnök, tudjuk, de ha mindenki mérnök lesz, az is 250-et fog keresni.


Ma az alkalmazottak 70%-a 250 körül vagy alatta keres.

Ebben a diplomások is benne vannak.

Pesten kicsit magasabb, de nem lakhat mindenki ott, és a lakhatás is drágább.


Jelentősen nő a szülőkkel lakó felnőttek aránya, a kérdező szülei leragadtak szerintem a múlt században.

Ez már nem az a világ, hogy kényelmesen megélsz albérletben.

febr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

14es azt hogy csinálod? Én egészségügyi diplomával 360+pótlékok nettót keresek Budapesten.

Az egészségügyi bértábla egységes, még ha most kezdtél, diplomával akkor is 320 ezer nettó a minimum és erre jönnek a pótlékok

febr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
28%
#14 aha. Hány órában?
febr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!