Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért lettek a gyermekeim...

Miért lettek a gyermekeim ilyenek, annak ellenére, hogy mindenemet odaadtam, sőt még a maradékot is odaadnám azért, hogy csak egy cseppnyi őszinte szeretetet, törődést kapnák vissza, mint amit én adtam nekik?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivétel közülük, mert nem akarom megbántani,a kivételt, mert amelyik olyan, hogy még így-úgy van, annak nem inge ne vegye magára, mert én már félek, és nem akarom megbántani egyiket sem, mert én már akkor is rossz vagyok, ha kérdezek!De a legnagyobb lányom, akit a szarból szedtem ki, amikor még a feleségem élt, és ő is azt mondta, hogy minek megyek utána, had menjen, de én hülye, nem engedtem elveszni és most teljesen helyén van az életben, amit nekem külön köszönhetne!(De az a bizonyos história,hosszú lenne, de amit ő tett akkor, kevesen,vagy lehet senki nem fogadta volna vissza, és ráadásul segítettem is neki mindezek ellenére, de az írásomból úgy is kiderül,hogy egy lelketlen f-eg!

#Miért lettek #a gyermekeim ilyenek?
2013. nov. 17. 09:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ebből most semmi konkrétat nem tudtunk meg.
2013. nov. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Egy kis ízelítő, a történtekről, a kérdés születése miatt!


Megnyugtatok én itt mindenkit, hogy 5-árvát neveltem fel becsülettel, most már sulyós rokkant vagyok, ami azt jelenti,hogy lassan a (hosszú) nadrágomat is nagy nehézséggel tudom felvenni. Mivel feleségem elhunyt rákban 36-éves korában, az idősebb négy gyermekemnek tudtam indulási segítséget adni, hogy ne albérletbe kezdjenek. A legkisebb pedig mivel összeköltözött most 20-évesen, így őneki albérletbe kellett mennie, mivel sajnos elég nehéz,vagyis önfejű, és őneki már mivel őróla is gondoskodtam, mivel a jelenlegi házat a nevére írattam a feleségem halála után 2000-ben,amikor még 6 éves volt.

De most ennek ellenére is nekem van lelkiismeret furdalásom, hogy nem dögöltem meg, mivel, a többi gyermekem, főleg közülük 1,nagyon jó anyagi helyzetben van, de én hajlandó lennék a pár milliós automata autómat is eladni,de ahhoz még kellene egy-két millió, hogy 1db-egyszobás lakást venni,(HOGY A LEGKISEBB NE MÁS ALBÉRLETÉBE LAKJON,VISZONT ÉN AJÁNDÉKBA ODAADTAM VOLNA AMIM VAN) de nem tudom megoldani, mert a gyerekeim szarrágók, sajnos ezt kell,hogy mondjam,mivel én odaadtam volna mindenem, de ők, akik tudnának segíteni, még egy tányér levest sem hoznak,sőt a faluban a legnagyobb lányom, aki itt építkezett nekem a segítségemmel, mert nekem köszönhet mindent, de már lassan féléve se látott. Sőt, még a férjét is lebeszélte, a vőmet, hogy segítsen valamit.

MOST MÁR ÉN IS AZ ÖNGYILKOSSÁGON GONDOLKODOM, MIVEL MÉG egy bank sem ad hitelt számomra, hiába tennék le egy egyszobás lakás árának felét,(HA NEM FIZETNÉK EGY 15-ÉVES TÁVLATBAN A RÉSZLETET) és azt vállalva, hogyha én meghalok, akkor viheti a lakást fedezetként, mivel a fiam már költözhet is a nevén lévő házba, ami az én haszonélvezetem fenntartása mellett van, mivel autómatikusan rászáll.

A GYERMEKEIMET PEDIG MEGÁTKOZOM, AMELYIK SEGÍTHETETT VOLNA, ÉS LÁTOGATHATOTT VOLNA, KINEK KÖZÜLÜK NEM INGE NE VEGYE MAGÁRA, ÉS AZ "ISTEN BOCSÁSSON MEG NEKEM, DE SAJNOS EZ VAN!!!!!

HIÁBA PRÓBÁLTAM MEG MINDENT, SZERETETTEL, NAGY GONDOSSÁGGAL, ÖNZETLENÜL NEVELTEM FEL ŐKET, MÉGIS GYARLÓK,ÖNZŐK LETTEK.

2013. nov. 17. 09:49
 3/33 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehet, hogy volt egy időszak, amikor nagy szükségük lett volna rád, de te pont akkor hagytad cserben őket, pont akkor sz@rtál egy méreteset a fejükre és most ez bosszulja meg magát? Mert erre már láttam példát. Senki se tökéletes, te sem vagy az. Biztos nem csináltál olyat ami miatt így bánhatnak veled? Az embert nem szokták nyomósabb ok nélkül rühelleni.
2013. nov. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
SOHA! nem hagytam őket cserbe, inkább ellenkezőleg, túlságosan is gondjukat,nem túlzok, de maradéktalanul megoldottam, lehet, hogy ez volt a hiba!HIBÁM!!!!!!!!!!!!!!
2013. nov. 17. 09:52
 5/33 anonim ***** válasza:
90%
Ne haragudj, kérdező, de csak magadat átkozd, mert ha mind az öt ugyanolyan "sz*r" lett, akkor az bizony a te félrenevelésed hibája.
2013. nov. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Többet nem válaszolok,előre is elnézést kérek mindenkitől, de ha mindent tudnátok, akkor garantálom, hogy senki még egy halványan leírt betűvel sem vonná kétségét(kérdőjelezné), az őszinte kétségbeesésem igazát, én már csak a HALÁLOMAT VÁROM!
2013. nov. 17. 09:56
 7/33 anonim ***** válasza:
83%
szerintme te egy alkoholista apa vagy. apa is ezeket gondolta a gyerekeiről illetve rólam hogy mi nem törődünk vele ő mindent megadott hogy képzeljük.. de azért minden este részeg volt és lelkileg terrorizált.
2013. nov. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
76%
utolsó válaszoló vagyok : ha nem vagy alkoholista és rényleg ok nélkül utálnak akkor nem tudom mit tegyél.. biztos hogy normálisan és rendesne nevelted őket fel? amúgy magával biztos van valami gond hogy féregnek nevezi a gyerekeit még akkor is ha roszul bánnak vele,. én a gyerekeimet soha nem nevezném féregnek SOHA! és felháborodik minden válaszon.. hmm.. biztos benne hogy nncs ott valami baj?
2013. nov. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Bocsi,hogy megszegem ezelőtti szavamat, de jó értelemben teszem, de megnyugtatlak, nem voltam soha alkoholista, sőt ellenkezőleg, munkamániás, de hogy lássátok milyen voltam, majd bemásolok egy két ízelítőül lévő pillanatokat, ami az életem során történt,hogy milyen gondoskodó voltam,és azért nem írtam mást, nehogy az legyen, hogy fényezem magamat.ABBAN IGAZAT HAGYOK,HOGY ÉN SE VAGYOK HIBÁTLAN, MINT EMBERBŐL VAGYOK ÉN IS, de ha hiba terén értékelnek mások,ismerőseim, 5-st adnak, de én akkor is csak egy kövér 3-ra értékelem magamat. Igaz az iskolában én jobban örültem egy kövér hármasnak, mint más egy 5-nek.:)
2013. nov. 17. 10:06
 10/33 anonim ***** válasza:
80%
Ó értem. Szóval te munkamániás voltál, a gyerekeiddel nem törődtél semmit, mindig adtál nekik egy nagy dolgot hogy za helyettesítse a te szeretetedet ... szerinted csak úgy ok nélkül utálnak? ne legyél buta... és most várod hogy ugorjanak a nyakadba és szeresgessenek.. hát... meg is értem a gyerekeidet:)
2013. nov. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!