Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mire utal ha a szülő nem...

Mire utal ha a szülő nem engedi a felnőtt gyerekének meg a dohányzást úgy se hogy a saját pénzéből veszi a nagykorú a cigit?

Figyelt kérdés
Sőt ha cigizésen kapja akkor megpofozza. Velem ezt csinálja apám sajnos.

febr. 10. 23:17
 21/94 anonim ***** válasza:
100%

Megpofozni soha senkinek nincs joga.

De azt nem írtad, hol cigizel. Ha az ő házában azt joga van megtiltani.

febr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/94 anonim ***** válasza:
45%

Az én portámon nem lesz dohányzás ja és a hányinger bagószagú gönceit sem fogom mosni senkinek. Magyarul nálam cigikézhetnél, ha nem vagy otthon, hazaérve pedig szépen rucika le, tiszta fel, mert nem fogod összebűzölögni a bútoraimat sem és kimosod őket magadnak. Ha nem tetszik, el lehet költözni, aki egy dologhoz felnőtt, a többihez is legyen az.

Ja igen, aki nem dohányzik, az egy liternyi parfüm után is meg fogja érezni az illetőn a szagot. Csaxólok.

febr. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/94 anonim ***** válasza:
15%

Mert egy agresszív állat.


Te meg egy betoji "felnőtt", ha nem borítod rá az asztalt ösztönösen egy ilyen bántalmazásnál. Hogy egy 5 éves nem üt vissza, s nem védi meg magát, megértem, kicsi s gyenge, de egy ilyen 14-16 évesen még a bántalmazó szülők közt felnőtt gyerekek is elkezdenek lassan visszaütni, pedig ők abban nőttek fel, hogy az a normális, hogy verik őket.

Ha az utcán pofozna meg egy idegen, azt is szó nélkül hagynád?


Igen, igen, egészség meg pénz meg minden. Csak nem kéne belepofázni más életébe, pusztán azért mert mi azt nem csináljuk azt amit ő.

febr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/94 anonim ***** válasza:
92%

El kell költözni.


Nekem nincs gyerekem, nem is lesz, de senkitől nem tűröm el, hogy a lakásomban dohányozzon, akkor sem, ha neki minden 15 percben kell egy cigi.


Ha lenne gyerekem, ő sem dohányozna itthon.

febr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/94 anonim ***** válasza:
88%

24-es vagyok, van dohányzó ismerősöm undorítóan büdös. Magára locsolja a dezodort, és hajat is mos minden nap, de dől belőle a cigiszag.


A bőréből, szóval hiába "tiszta", mégis full büdös. Mindig. Ő persze nem érzi, nekem meg a gyomrom forog, amikor találkozunk.

febr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 anonim ***** válasza:
100%
Legyen akkor az a gyerek felnőtt és költözzön olyan messze ahol azt csinál a saját pénzéből amit akar. Mi például tiszteletben tartjuk a gyermekünk akaratát, nem szólunk bele semmibe, és nem tiltunk meg neki semmit. Egyszerűen nincs jogunk hozzá. Akkor sem ha a tüdőrákba döglik majd bele. Szerencsére a mi gyerekünk megkérdezi a véleményünket, és mi el is mondjuk neki. De mindig neki kell döntenie.
febr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/94 anonim ***** válasza:
8%
Engem megütne valaki kapná is vissza legyen az anyám, apám vagy maga a jó isten. Mi az, hogy megüt azért, mert nem tetszik valami?
febr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/94 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség ezen gondolkodni. A kérdés inkább az, hogy mikor akarsz elköltözni onnan, ahol bántanak?
febr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/94 anonim ***** válasza:
19%
Én tuti visszaütnék.
febr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/94 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan kapnak rajta, hogy cigizel?
febr. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!