Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mire utal ha a szülő nem...

Mire utal ha a szülő nem engedi a felnőtt gyerekének meg a dohányzást úgy se hogy a saját pénzéből veszi a nagykorú a cigit?

Figyelt kérdés
Sőt ha cigizésen kapja akkor megpofozza. Velem ezt csinálja apám sajnos.

febr. 10. 23:17
 71/94 anonim ***** válasza:
83%

Azt nem mondhatom meg, a lakásból viszont kib.hatom, ha benn dohányzik, mert egy bunkó és meg is teszem.


VAGY eladom a lakásomat, én elköltözök kisebbe, elvégre felnőtt, nem kell együtt élnünk mert nem gyerek és ő szépen megoldja magának ;)

febr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/94 anonim ***** válasza:
48%

És utána megy a sírás-rívás meg a szájtátogatás, hogy a gyerek évente egyszer nyitja rájuk az ajtót... Komolyan mondom, ilyen fostos szülőkkel van tele Magyarország, akik azt hiszik, hogy a gyerekük számára biztosított MINIMUM felhatalmazza őket arra, hogy erőszakoskodjanak vele, bántalmazzák, kontrollálják őt. És persze, amint látjuk, megtehetik és meg is teszik.


Aztán meg a buszon nekem, az ezer idegennek picsogják el, hogy a gyerekeik nem törődnek velük. Nem is értem miért...

febr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/94 anonim ***** válasza:
56%
Gondolom a felnőtt nagykorú gyerek nem a mamahotelben éldegél, hanem a felnőtt életét éli külön arra van ekkora arca.
febr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/94 anonim ***** válasza:
26%
És amíg otthon lakik, addig joguk van a szüleinek fizikailag bántalmazni a gyereket, ha nem azt teszi ami nekik tetszik? Minek az embernek ellenség, ha vannak ilyen szülők... xdd
febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/94 anonim ***** válasza:
31%
71-es! Ne aggódj nem kell kidobnod senkit, mert tőled menekülni fog a gyereked ezt már most megmondom!
febr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/94 anonim ***** válasza:
73%

76, az ilyen gyereknek én magam nyitnám ki az ajtót hogy nehogy meggátoljam a menekülésben.


74, nem, de a gyereknek sincs joga a szülei házában bagózni ha megtiltják neki.

febr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/94 anonim ***** válasza:
52%

66 Nos amit a törvény nem lát arról nekem nem mondja meg! Mellesleg Színtisztán is lehet ezt kezelni hogy a törvény bekaphassa!

Csak döntés kérdése, mindennek ára van!

Ha a gyerek nem akar azonosulni a szülői értékrenddel akkor el lehet menni aztán nem kell visszanézni se! A család is pótolható...


A többit meg az idő és a sors számlájára kell írni!

febr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/94 anonim ***** válasza:
100%
77 csakhogy sok gyereknek kényelmesebb a mamahotelben mereszteni mint felnőni :-D
febr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/94 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább élnék a híd alatt, mint egy olyan szülővel, mint a 71-es!
febr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/94 anonim ***** válasza:
0%
kidobnam a szulot az ablakon hogy mit szol bele az eletembe.
febr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!