Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mire utal ha a szülő nem...

Mire utal ha a szülő nem engedi a felnőtt gyerekének meg a dohányzást úgy se hogy a saját pénzéből veszi a nagykorú a cigit?

Figyelt kérdés
Sőt ha cigizésen kapja akkor megpofozza. Velem ezt csinálja apám sajnos.

febr. 10. 23:17
 31/94 anonim ***** válasza:
87%
19 neked önálló életed van de a kérdező még otthon lakik valószínűleg... és a szülei házát akarja büdösíteni
febr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/94 anonim ***** válasza:
30%
Imádom ezt a sok házmestert, akik valamiért a cigizést súlyosabb bűnnek tekintik, mint a testi sértést. XD
febr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/94 anonim ***** válasza:
94%
29es és már mehetnél is csomagolni, hogy onnantól éld a felnőtt életed:-D
febr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/94 anonim ***** válasza:
66%

Mire utal?


Gondoskodásra!

Nem azért kínlódott anyád, meg apád se azért nevelt, hogy elcseszd magad ilyen legalizált tömegpusztító addiktív szeméttel, aminek már semmi köze az ősi Indián békepipa szokásához!


Amit egyébként is csak csaták után vagy beteségek elűzésekor hazsnáltak, nem minden nap több alkalommal!


Igazából mi az oka, hogy dohányzol?


Mert ennyi erővel akár benzint is ihatnál, naponta egy kis kupaknyi némi üditőbe keverve még nem fog megölni azonnal!

febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/94 anonim ***** válasza:
83%

"Imádom ezt a sok házmestert, akik valamiért a cigizést súlyosabb bűnnek tekintik, mint a testi sértést. XD"

. Mondj egyetlen választ, ahol ezt állították.

febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/94 anonim ***** válasza:
39%
A legtöbb magyar ember be like cigi rossz, dohányzás rossz, na megyek megiszok napi 4-5 doboz kőbányait, mert megérdemlem.
febr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/94 anonim ***** válasza:
31%
35 Úgy van! Gondoskodásból bántalmazza a gyerekét. Bárcsak több ilyen gondoskodó szülő lenne.
febr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/94 anonim ***** válasza:
34%
38 ha a gyerek nem foglalkozik azzal hogy mi rossz a szülőnek, akkor a szülő miért foglalkozzon ezzel?
febr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/94 anonim ***** válasza:
33%

Szóval arra utal, hogy az apád még nem engedte el a családi köteléket, még számít rád a jövőben!


Vagy egyszerűen gyűlöli a dohányzás szokását a füstjével együtt!


Én is egyébként exdohányosként és dohányfüstben felnövőként olyan szinten megvetem, az egészet mintha valaki heroinista lenne vagy krokodilos, vagy kristályozna!


Én emiatt lettem pollenallergiás meg majdnem asztmás is, aztán 5 évvel apám halála (és dohányfüstmentesség) után magától rendbejöttem.


De még életemben megmutattam neki is, hogy le lehet rakni a cigit, igaz én csak 5 évet bagóztam, nem 40-et.

febr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/94 anonim ***** válasza:
83%
* éltében.
febr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!