Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Öcsém barátnőjét anyámnak...

Öcsém barátnőjét anyámnak kell eltartania?

Figyelt kérdés
Fele fizetése elmegy a csajra. Meg most egy évig táppénzen lesz, anyámnak minimum 200.000 Ft-ja rámegy havonta. Minden vásárlását anyámnak kell állni öcsémen keresztül. 16 évesen otthagyta az iskolát. Rajtam meg lehet mocskolódni. Meg engem agyonvertek volna, ha valaha barátom van. Alsó hangon 5 millás kárt csináltak, amikor széttörték a kocsit. Valamint az öcsém hiteleket is vett fel a csaj miatt. Egy hét alatt a fizetését teljesen lenullázza, utána anyámnak kell mindent. Szerencsejátékozni is elkezdett, mert nem tudja pénzelni a csajt, de természetesen bebukja.
febr. 11. 17:07
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Ha úgy a valós, ahogy írtad, igazad van.

De tenni ellene nem tudsz. Anyád eltartja a testvéredet és a parazita nőjét.

Költözz el.

Apád nem él veletek?

febr. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Velem meg nagyon csúnyáan bánik. Nagyon sok pénzben van anyámnak a csaj.
febr. 15. 06:58
 23/31 A kérdező kommentje:

Teljesen lenullázza, a fizetését volt, hogy teljesen oda kellett adnia nekik. És most mj lesz, nem tudom. Ha valami kell a csajnak, azt is anyámon húzza le. Úgy el van szállva magától, márkás ruhák stb. Persze azt is anyám veszi.


Közben meg velem mit művel és mert én vagyok, azért ment el minden pénzük. Egyre rosszabb lesz ez a helyzet, lassan lakás is kellene nekik.

febr. 15. 07:03
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is nyitva előtted a lehetőség, hogy elköltözz onnan, ahol szar neked. :)
febr. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
24: ugyan hova gondolsz, akkor nem lenne mirol panaszkodni. Meg aztan biztos nem olyan szar, hiszen meg mindig ott eszi a fene.
febr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Milyen megátalkodott, szemét emberek vannak, akiket "itt esz a fene" unalmukban és ez a szórakozásuk az életben
febr. 15. 12:16
 27/31 A kérdező kommentje:
Ja és akkor a legjobbat nem mondta., hogy anyám aazon is spórol, hogy hónapokig nem fürdik, csakhoggy pici fia és csaja két hetente mehessenek welnessezni. Elmondhatatlanul durván lehúzzák és akkor utána hazudik is, hogy "nem is adtam neki mostanában pénzt".
febr. 15. 13:14
 28/31 A kérdező kommentje:
Nekem meg nyilván rosszul esik, mert engem meg nem támogatott semmivel.
febr. 15. 13:14
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

De meg mindig nem ertjuk, miert nem koltozol el. Arrol nem irtal. Nincs jovedelmed? Nem tudsz alberletet kivenni?

Azon kivul, hogy frocsogve szidod tesod baratnojet (holott anyad meg a tesod ugyanolyan hulyek) erdemi valtozas nem tortent.

febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Magyarországon nem olyanok a fizetések, hogy abból albérletet tudj fentartani, pláne 2-3 havi kaucióval. Mint mondtam nekem nem segítettek semmivel sem. Nem akarnak hallani sem róla, hogy elmenjek innen.
febr. 16. 14:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!