Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az hogy anyám...

Miért van az hogy anyám jobban szereti az unokahugomat mint engem?

Figyelt kérdés

Amiota megszuletett csak ez van h anya minden idejet vele tolti szinte

Allandoan anya vigyaz ra pedig vannak nagyszulok,es az apja otthonrol dolgozik egyedul csak az anyja nincs itthon, es az en anyam pedig a velem tervezett programokat is lefujja mert epoenseggel jon hozzank az unokahugom vagy vigyazni kell ra , nekem rimakodni , konyorognom kell h esetleg jojjin ertem suliba , de persze ha az unokahugomert kell menni mar repul is , volt h ertem jott nagy hiszti ellenere , 18 eves vagyok estibe jarok, 4 eves az unokahugom , es 4 eve jatszuk ezt , probaltam mar anyaval errol beszelni de keptelenseg , a vege az h mindig en vagyok a hibas es a feltekeny , eleinte semmibajom nem volt vele mert kicsi es h most o a vilag , egy darabig, amig eszre nem vettem hogy anya tobb szeretetet mutat iranta mint irantam , eljutottam arra a pontra h nem tudom szeretni az unokahugom mert azt erzem h mindent elvesz tolem , nyilvan o errol nem tehet , de nekem k szarul esik amit anyam csinal , 2 eve rimankodok anyanak h mennyunk el xy helyre , es eddig ha halogatta mindig elnezo voltam, holnap lett volna az a nap amikor anya lanya nap van , ma tok boldogan momdtam h dejo holnap minek az egesz nap, es kozolte velem h hatde xy-ra kell vigyaznom, ugy h multheten igerte meg , a het tobbi napjan be van tablazva mert bebiszitter , azt erzem h nem szeret vagy nem is tudom :/


febr. 12. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem felejtsd el anyudat! Fura tanács, tudom, de szerintem anya-lánya programok helyett menyj el szórakozni a barátaiddal. Sokkal jobban fogod érezni magad.


De a kislány a tesód lánya vagy az unokatesód? Ha az unokája, akkor teljesen érthető ez a viselkedés.


DE ha a kislány csak az unokatesód (vagy egyéb rokonod), akkor elég jogos az elhanyagoltság érzeted! Hiába vagy papíron felnőtt, még szükséged van szülői törődésre.


Amúgy meg miért kérik meg a szülei anyukádat, hogy vigyázzon rá, ha az apa otthonról dolgozik? Teljesen érthetetlen...

febr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1.! Az unokatesom , nem unoka , lenyegeben a nagyszulokkel a kicsinek nincs tul jo kapcsolata vagy nem is tudom , az h miert kerik meg anyamat h mindig o vigyazzon ra nem tudom, enis erre keresem a valaszt , az apuka otthonrol dolgozik neha 1-2 meetinge van es h akkor nem tud foglalkozni a kicsivel , megertem , de hogy mindig anyamnak kell ra vigyazni ez erthetetlen , az egy dolog h szeret nalunk lenni, oke legyen de egy hetbol nem 7 napot toltson mar itt , barataim nem nagyon vannak , parom van , marciusba leszunk ket evesek, de ott szuloi szigor all fenn , az anya parancsol ugy h 19 eves nagyfia van , es egy heten egyszer aludhatunk egyutt meg ilyenek es legtobbszor nem is engedi h talalkozzunk, haziallatom nincs h mondjuk elmenjek kutyat setaltatni kikapcsolodas keppen , barataim lenyegeben pedig azert nincsenek mert en nem iszom , nem jarok kocsmaba , nem fogyasztok semmilyen fele kabitoszert sem es ez altalaban nem tetszik az embereknek:)
febr. 12. 19:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet anyud élvezi hogy féltékeny vagy? Próbàlt ki kb egy hónapig nem kérdezed mikor lesz anya-lànya nap. Menj el szórakozni a baràtaidal. Foglalkoz a házi àllatodal stb. Ha ő hozza fel mutas érdektelenséget.
febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!