Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha Valentin napon...

Normális ha Valentin napon elvárják, hogy ajándékot vegyek családtagoknak?

Figyelt kérdés

Anyám minden évben úgy kezeli a Valentin napot mint egy családi ünnepet.

Tőlem is elvárja, hogy vegyek valami ajándékot neki, szerinte ez a normális, mert ez a nap a szeretetről szól.

Én azt mondtam neki, hogy ez a nap a szerelmesekről szól és semmi köze a családtagokhoz.

Jelenleg én vagyok a szemét amiért nem vettem semmit és érezzem is rosszul magam.


febr. 14. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Mond neki hogy a karácsony a szeretet ünnepe, a Valentin nap a szerelmeseké (amúgy annak veszünk ajándékot akit ágyba viszünk ilyenkor), március 8 nő nap, amikor minden nő nemű család tag is kap virágot és az anyák napja amikor kifejezetten ő kap ajándékot mert az anyád és szereted (na meg a nagyi)
febr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Ha van köztetek intim kapcsolat,vehetsz neki egy doboz bonbont.
febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem normális. De még más ünnepen se normális elvárni a másiktól hogy ajándékot vegyen nekünk. Aki szereti a másikat, úgy is fog venni vagy vmi módon kifejezi a szeretetét, és nem kell folyton bizonygatnia a másik felé semmivel, sem tárgyakkal, sem máshogy. Hogy most ezért sértődtek meg rád, az se normális, nagyon mérgező személy viselkedik csak így, meg hogy még bűntudatot is keltenek benned az is durván toxikus személyre utal. Szóval vigyázz az ilyen emberekkel...
febr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%
2, nem, a Valentin-nap nem a szerelmesek ünnepe. Az, hogy mi csak ezt vettük át belőle, egy dolog.
febr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Anyukád szokott a saját szüleinek ajándékot venni Valentin napon? Honnan veszi azt, hogy ilyenkor a családtagokat kell megajándékozni?
febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6-os

Ő szokott venni a nagyinak..

febr. 14. 22:06
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Nárcisztikus szülőkkel nehéz az élet.

Bár Szent Bálint a lelki betegek védőszentje is volt, így a nárcisztikus személyiségzavarban szenvedőknek is jár ajándék.

febr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
Az szép, anyukád szerelmes a nagyidba? 😯
febr. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

Engem az érdekelne, hogy hány évesek vagytok, és mióta van nálatok ez a szokás?

Elvárni ajándékot minden ünnepre ciki amúgy szerintem is, még szülinapra is...

Amúgy ha nagyon pampog, akkor te meg vezesd be idéntől, hogy okt. 31-én zsáknyi csokira számítasz, hálaadáskor egész pulyka legyen a vacsi, Szent Patrik napjàn pedig dübbentse meg a hűtőt rendesen sörrel, különben kivered a hisztit :)

febr. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!