Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, mennyire tabutéma...

Anyukák, mennyire tabutéma nálatok a gyerekekkel a szex és maszturbálás?

Figyelt kérdés
Mi 4-en vagyunk a családban, és köztünk a testvéremmel egyáltalán nem az (nem egymás dolgait szoktuk megbeszélni, hanem ha feljön, akkor nyugodt szívvel tudunk erről is beszélni, mint bármelyik másik témáról.) Ugyanakkor ha úgy jön fel a téma, hogy mind a négyünk egy helyen van, akkor anyukám sokkal inkább próbálja terelni a témát, sosem akar erről beszélni, pedig megtehetné. Felnőttek vagyunk, volt barátnőm, testvéremnek barátja nem kis ideig, de ezt a témát szinte mindig kerüli. Nem akarom felhozni neki, mert nem akarom hogy kényelmetlenül érezze magát, de semmi félnivalója, sem kínosságérzetet nem kéne éreznie.

febr. 18. 15:33
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire gondolsz, a kérdés az volt, hogy szoktatok-e ezekről beszélni, ha feljön a téma, ugy mint bármelyik másik "normális" témáról.
febr. 18. 15:38
 2/22 anonim ***** válasza:
39%
Egyaltalan nem tabu. Meg kell tanitani nekik a szexualis tudatossagot. :) Bizonyara anyukad prud...
febr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Minek kell erről beszélni? Mindenkinek a magánügye, főleg felnőtt korban.
febr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Engem anya vilagositott föl szóval nincs tabu.
febr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk gyerekkoromban soha nem került szóba a szexualitás a családban, sőt kifejezett tabu volt mindig is, pedig anyum pl eü-s, aki szokott felvilágosítást tartani iskolákban.

Én férfi létemre sem szeretek a szexről beszélni, frusztrál a téma. Valszeg a családi hallgatás is oka lehet ennek.

febr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
Nekem sem mondtak semmit, se anyukám, se apukám, magamnak kellett rájönnöm mindenre. Nálunk ez teljesen tabu téma volt.
febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
14%
Anyám nevelt fel, férfi vagyok. Én nem emlékszem, hogy elmondta volna a felvilágosítást de annyira nem is igényeltem. Kotont kell húzni aztán be kell rakni a csajnak. Hogyha haza viszek egy csajt anyámnak beleszólása nem lehet, ha arra kíváncsi, hogy mit csináltunk akkor szimplán elmondom, hogy megtömtem a lyukait ennyi.
febr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
Lyukait? :D
febr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
31%
"Anyukák, mennyire tabutéma nálatok a gyerekekkel a szex és maszturbálás?" ebből az jön le hogy te együtt csinálod a gyerekkel
febr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ez hogy jött, de nem.
febr. 18. 16:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!