Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, mennyire tabutéma...

Anyukák, mennyire tabutéma nálatok a gyerekekkel a szex és maszturbálás?

Figyelt kérdés
Mi 4-en vagyunk a családban, és köztünk a testvéremmel egyáltalán nem az (nem egymás dolgait szoktuk megbeszélni, hanem ha feljön, akkor nyugodt szívvel tudunk erről is beszélni, mint bármelyik másik témáról.) Ugyanakkor ha úgy jön fel a téma, hogy mind a négyünk egy helyen van, akkor anyukám sokkal inkább próbálja terelni a témát, sosem akar erről beszélni, pedig megtehetné. Felnőttek vagyunk, volt barátnőm, testvéremnek barátja nem kis ideig, de ezt a témát szinte mindig kerüli. Nem akarom felhozni neki, mert nem akarom hogy kényelmetlenül érezze magát, de semmi félnivalója, sem kínosságérzetet nem kéne éreznie.

febr. 18. 15:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
92%

"Anyukák, mennyire tabutéma nálatok a gyerekekkel a szex és maszturbálás?" ebből az jön le hogy te együtt csinálod a gyerekkel"


A "téma" miatt nem.

febr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
25%
Szoktuk együtt, ha ez a kérdés.
febr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
27%
Ahhoz mennyire kell már egy lúzer incelnek lenni, hogy anyáddal beszéld meg, milyen poreszre vered... XD
febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
93%
#4 A felvilágosítás nem egyenlő azzal, hogy anyuval rendszeresen megtárgyaljátok, ki hogyan járatja magában a vibrit.
febr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
92%
Akár a férjemmel, akár a gyerekekkel beszélek erről, ha feljön kérdésként, de hogy nem fogok a szexről csevegni ötösben, az is tutiziher. Ez azért elég kényes terület, intim, nem társasági téma.
febr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
92%
Egyen -egyenként bármit megbeszéltem gyerekkel, keresztgyetekkel is. De az asztalnál, teljes családi körben ez nem téma.
febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
21%
Felnőttként ezt akarod anyáddal beszélni? Elég beteg vagy...
febr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
8%

Anya(d)kent irom, hogy annyira azert nem szeretnek a mar.felnott gyerekemmel, raadasul az apja jelenleteben arrol.beszelgetni, hogy te Palko, most hogy igy temanal vagyunk, apadnak csak havonta egyszer all, meg menetkozben el is farad, ezert .ostanaban vibrit hasznalok, plusz teleengedem a kadat vizzel es ott matatok magamon es kozben en bizony az izmos feszes 20-on evesekre gondolok. Ja hogy te is az vagy...nem nem ugy ertettem.dragam...csak hat tudod en is voltam fiatal. Es igy tovabb...te meg elmeseled neki, hogy multkor lattal egy prostit es este ra gondoltalmikozben.


Haaaat, ocsem, szep este lenne egy iylen vacsora beszelgetessel nalatok:-)

febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
21%
Nyomorek narcisztikus videki nagymamam egyszer amikor beragott az elettarsara (igazabol mindig marja), el kezdte ecsetelni ebednel, hogy miert nem SZEXELNEK egymassal. :DD Hat az undor kiult az arcomra... eszrevette es leallitotta magat.
febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
30%
Én még a párommal sem beszélek ilyenről, tudom, rosszul vagyok bekötve, de nálam ez nagyon tabu téma. A gyerekeim is kisiskolások már, nagyon nem tudom hogy csináljam a dolgokat, tudom, hogy teljesen természetes dolog, de mint írtam, hibás a kötésem... :/
febr. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!