Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felvegyem a kapcsolatot a...

Felvegyem a kapcsolatot a vérszerinti apámmal?

Figyelt kérdés
Baba korom óta a nevelőapum nevel, az ő nevét is viselem, mikor anya terhes volt velem akkor jöttek össze. Az vérszerinti apám egy orvos csak párszor összejött anyával de neki akkor felesége es 3 gyereke volt már. Tudja, hogy létezek, még ovis koromba anya többször elvitt apám munkahelye elé hogy néha lásson. De ez iskolás koromban megszakadt. Időközben egy másik nőt is teherbe ejtett de azzal a nővel együtt is maradt. Én vagyok az egyetlen lánya, a másik 4 gyereke fiú. Az ő régi és új családja sem tudja, hogy én vagyok. Nem is beszeltem vele soha ovis korom óta és nem is találkoztunk. Gondolom nem érdeklem. Én viszont mostanában nagyon nagy késztetést érzek, hogy megismerjem. Hülyeség lenne? A nevelőapummal egyébként apa lánya a kapcsolatunk. Ő engem sajátjaként szeret és nekem is sok időbe telt mire feldolgoztam, hogy nem ő a vérszerinti apum.
febr. 19. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha igényled keresd meg. Én felnőtt koromban láttam apámat először, érdemes volt, mert előtte csak szóbeszédeket hallottam róla, s akkor végre megnéztem/felmértem saját szememmel.
febr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Én nem keresném meg. Nem véletlenül nem keres téged, és a nevelő apukád ha sajátjaként szeret, akkor kar lenne felzaklatni az egész családot.

Az az ember aki a biológiai apád, nem az apád csak megcsinált.

Viszont ha eddig nem beszéltetek soha, ne is tegyétek szerintem. Csak újabb traumák sorozata indulna el.

febr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha igényled felkeresheted, de nem biztos, hogy ő kiváncsi lesz rád főleg annak alapján amit leírtál. Ha igazi apa akart volna lenni megtehette volna úgyis, hogy nem voltak együtt anyukáddal. Tudom, hogy kiváncsi vagy érdekel, de nehogy egy traumát szenvedj el, mert egy tuskó a biológiai apád
febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Semmiképp se tenném, akármennyire kíváncsi lennék.
febr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Apád is csak gyártja a kölyköket halomra minden szembejövő nőnek. A fszom sem lenne kíváncsi egy felelőtlen tenyész csődörre.
febr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Igen. Hogy biztosítva legyen majd az örökség rád eső része.
febr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem az apád, hanem anyád szexpartnere, csak véletlenül közbejöttél te. Van apád, nem kell másik.
febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha megtalálod, se számíts nagy összeborulásra. Ha akkor nem érdekelted, most se fogja. Anyád is feleslegesen erőltette azzal, hogy odavitt a munkahelye elé.
febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk anyad is megeri a penzet, hogy teherbe esett a hazas 3gyerekes szeretojetol. A neveloapad legalabb jo ember, hogy sajatjakent szeret, elfogadott es felnevelt.
febr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha ez teged megnyugtat, keresd fel. Aztan majd kiderul.
febr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!