Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintek normális, ha a 40...

Szerintek normális, ha a 40 éves nevelőapa és a 15 éves nevelt lány között ilyenek hangzanak el messengeren?

Figyelt kérdés

Számomra ez teljesen meghökkentő, de nyugtassatok meg, ha lehet ez normális is. Apukák, nevelőapukák, nagy testvérek, bármiféle rokonok, mit gondoltok?


Szösszenetek normális beszélgetések közé ékelve nevelőaputól:


- Manó, hol az xy könyv?

- kis cic bab? látni akarom a pofid! pic. please

- hi kis baby, whatsup?

- beteg vagy? majd én ápollak :)

- Hol a szivecském???

- elindultam haza bogybab

- annyira finom puszit adtam pedig reggel, h ne keltselek fel

- nem hiányzom?

- utálsz kincs?

- Mai program lefújva, anyád szeretné hogy menjek haza, nem mondhattam meg neki hogy találkozunk

- nem hagyom veszni a tappancs nyomodat

- volna kedved kimenni ma valamerre? ne mond neki még semmit, aztán kitalálunk valamit (anyjának)

- boldog valentin napot kicsi kincs <3

- whatsup kisbab?



Mindez sima hétköznapi beszélgetések közé ékelve. 5 éve a nevelőapja a lánynak. Törődik vele, foglalkozik vele. Ez viszont elég beteg, nem?


febr. 19. 18:04
 11/91 anonim ***** válasza:
94%
Hát őszintén ez elég durva...
febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/91 anonim ***** válasza:
82%
Hát ezt a beszélgetést inkább két 15 éves közt tudom elképzelni :D
febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 anonim ***** válasza:
93%
Ha ez a sztori nem kamu, regesreg a gyermekvedelemnel kene kopogtatni vele.
febr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/91 anonim ***** válasza:
82%

"Mint két idióta."

"ezt a beszélgetést inkább két 15 éves közt tudom elképzelni"


Ki a tököm mondta, hogy ez kettejük beszélgetése?????

Ezeket mind nevelőapu írkálta a gyereknek!

febr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/91 anonim ***** válasza:
83%
Ki az a retardált idióta (a kérdező), aki szerint egy ilyen beszélgetés esetén bárkiben is egyáltalán felmerül, h ez normális? Nyakam ráteszem, h ez megint a napi perverz családiszex mániás barom kérdése.
febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/91 anonim ***** válasza:
98%
Egyaltalan nem normalis. Mit akarsz csinalni?
febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/91 anonim ***** válasza:
82%

"Nekem meg lett mutatva, úgy kerültem hozzá."

. Bámulatos a memóriád akkor.

febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/91 A kérdező kommentje:

Azt tegyük hozzá, hogy a neveloapu egy végtelenül jó lelkű ember, akinek elég sok problémája van. 7 éve ismerem, ezidő alatt a légynek sem ártott. Nem egyszerű eset, de semmiképp sem szar ember.


Én a történetben az anya vagyok. Mindig is értékeltem hogy remek a kapcsolatuk. Viszont az elmúlt hónapokban egyszerűen rossz érzésem támadt. Egyrészt, én elhanyagolva éreztem magam, az onbecsulesem 0 lett. Emellett láttam hogy a lányommal többet foglalkozik, kedveskedik, cipőt vesz neki, ruhákat vesz neki. Ennek még örültem is, kamasz, kell neki a támogatás.


Viszont akkor is támadt egy megmagyarázhatatlan féltékenységem, ami miatt rettenetesen szégyelltem is magam. Ki ne vágyna egy olyan mozaikcsaladra, ahol nagyon jók a kapcsolatok? Ennek ellenére frusztrált lettem, és csak nem hagyták nyugodni apró mozzanatok.


Ekkor leultem a férjemmel beszélni, hogy rettenet szégyellem magam, de furcsa érzéseim támadtak, ezért tegye meg hogy nem olelgeti őt ennyiszer, nem szeretnék konfliktust, és nem szeretném ha csak tudat alatt a fejemben rossz gondolatok lennének.


Megertette, mondta semmi gond, megkoszonte hogy elmondtam.


Valahogy mégsem változott semmi. Ma a lányom mesélte hogy a férjem rólam puffogott valamit, kérdeztem hogy megnézhetem-e, kíváncsi vagyok, ha nem zavarja, félig vicceltem is, hogy majd lerendezem. Akkor láttam meg a szivecskeket, a beceneveket, a kommunikáció stílusát. Kihuztak a lábam alól a talajt. Ezek az én beceneveim, itt pedig a lányomat hívja így. Elszedultem, nem tudtam abbahagyni a scrollozast. Decemberig mentem vissza, addig láttam ezeket.


Iszonyúan kiborultam. Megkerdeztem a ferjemtol hogy ez mégis mi a f*sz?!?!? Tényleg kiborultam, kérdőre vontam.


Ertetlenkedik, szerinte köszönjem meg hogy figyel a gyerekre, és nem hagyja elkallodni, meg támaszt nyújt neki, és nem szarja le. És neki annyi a bűne hogy próbált jofej lenni, és nem hagyni magára. Szerinte ne mondott semmi olyat amivel ezt érdemli.


Bennem kelt bűntudatot jelenleg, miközben a lányomat úgy becezgeti mint engem, és Valentin napon köszönti, és sorolhatnam.


Rettenetesen vagyok.

febr. 19. 18:51
 19/91 A kérdező kommentje:
#18 köszi hogy a lényegre koncentrálsz, kinomban fotokat készítettem hogy tudjam emeszteni.
febr. 19. 18:53
 20/91 anonim ***** válasza:
96%
Kerdezo, a megerzeseid validak es nem tevednek. A neveloapja nem ugy viselkedik sajnos, ahogy kell. En nem nagyon gondolkoznek egy valason... Meg idejeben!
febr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!