Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiatal lányok hogy viselik ha...

Fiatal lányok hogy viselik ha a saját apjuk majdnem velük egykorú nőkkel szexel?

Figyelt kérdés
pl. gimis a lány és az apja barátnője 20-25 éves.

febr. 22. 14:43
1 2 3 4 5
 1/47 anonim válasza:
15%
Én agyonverném azt az apát, az tuti. Vagy legalábbis olyan bosszút állnék rajta, hogy megemlegetné.
febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
18%
No contact. ;)
febr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

# 1


nem ugy értettem persze hogy az apának felesége van hanem hogy mondjuk egyedül neveli a lányát.

febr. 22. 14:57
 4/47 anonim ***** válasza:
23%
Nem relevans, hogy van-e felesege vagy nincs, mert az, hogy egyedul neveli a lanyat, nem mentseg arra, amit csinal. A hajlama kisse ferde. Csak, hogy szalonkepes legyek. ;)
febr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
67%

"hajlama kisse ferde"


Mégis miért? Miért lenne bármilyen hajlama egy pl.: 40-es pasinak azért, mert fiatalabb nőkkel szexel?

febr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
87%

21 voltam, amikor megismerkedtem egy 38 éves pasival.

Elvált, egyedül él, van egy lánya ezt tudtam.

Aztán amikor éppen randiztunk, felhivta a lánya. Nagyon jóban voltak. 17 volt. Rettenetesen éreztem magam így is, pedig nem találkoztunk. Nem jutottunk el semeddig, de biztos nem vette volna be a lány gyomra, hogy alig van köztünk pár év.

febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
64%

" hajlama kisse ferde."

Ezt ugye te sem gondoltad komolyan? Egy 20- 25 éves nő akkor van a szépsége és nőiessége csúcsán általában. Szóval ha 40 év feletti leszek és netalántán elvállt vagy egyedülálló akkor nem kívánhatok fiatalabb szép csajokat és nem dughatom meg őket? Lol, szerintem bújj el!

febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell tudnia senkinek.

Kötve hiszen, hogy a 40es pasi a 20 éves csaját bemutatja bárkinek. Ha csak szexel, a 35 éves nőt sem fogja.

febr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem sokan félreértették a kérdést. Nem kiskorú lányokról volt szó. Egyébként meg kettőn áll a vásár, csak valamiért mindig azt hozzák ki a sztoriból az emberek hogy a férfi milyen gusztustalan, mert egy fiatal huszonéves nő tetszik neki. Az persze nem gond ha ez a fiatal huszonéves nő vonzódik a nála idősebb 40-50 éves férfihoz. Igaz, én nem nő vagyok, de apámnak volt már nálam pár évvel idősebb barátnője és egyáltalán nem zavart, sőt... Kifejezetten büszke voltam apámra hogy 60 évesen is olyan fizikai állapotban volt hogy elcsábítson egy 24 évest. Egyébként anyám és apám között is majdnem 15 év korkülönbség van, úgyhogy számomra ez természetes és nem látok benne semmi kivetnivalót
febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
70%
Na, látom megbántottam a pillangó lelkűeket. Törölték is a válaszomat amiért leírtam azt, hogy apám is csak férfi és rájuk vagy a barátnőmre tartozik ha hancúroznak. Ekkora egy képmutató álszent világot!
febr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!