Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiatal lányok hogy viselik ha...

Fiatal lányok hogy viselik ha a saját apjuk majdnem velük egykorú nőkkel szexel?

Figyelt kérdés
pl. gimis a lány és az apja barátnője 20-25 éves.

febr. 22. 14:43
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
78%
18 éves koromban volt egy velem egykorú barátnőm, özvegy apjával élt. Az apjának nagyon tetszettem, a barátnőm egyáltalán nem bánta volna, csak nekem nem tetszett az apja.
febr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
41%

Ha szexelni jár össze vele, arról szerintem a gyereke nem is fog tudni, legalábbis nem valószínű, hogy valaki bemutatja az aktuális lukat otthon. Élvezzék ki egymást, a fiatal az idősebbet a tapasztalata miatt, az idősebb meg a fiatal feszességét. Ez élményszerzésről szól, nem másról.

Abban már inkább látok problémát, ha valaki halál komolyan gondolja 40-50 feletti családapaként, hogy az ő szellemi (nem csak testi) társa egy hozzá képest pisis kislány. Majd megbeszélik, milyen nehéz az egyetemi zh meg milyen gci volt a professzor vagy mi? 😂 Persze tudom, itt a gyíkon minden 20 éves leányka kiqúrtul érett felnőtt nagysasszony, akinek jár az idősebb partner, mert a korosztályában egyetlen pasi sem érhet fel az ő “szintjéhez” és kellő tapasztalattal rendelkező, egyenrangú partnere lesz az apjakorú faszijának minden kérdésben.

febr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
35%

Ezzel az a baj, hogy egy huszonéves fiatal még nem élt semmit, és nincsenek (vagy baromi ritkán vannak) egy szinten. Az idősebb ki fogja használni, hogy előrébb tart az életben, hogy tapasztalata van (nem hatalmas farok ki-be húzigálásra gondolok).


Aki már elmúlt 20, az tudja, hogy a felnőttlétbe bele kell rázódni, és ezt sok öregebb ember kihasználja. Azzal nekem semmi bajom, ha valaki 30 évesen összejön 50, 60, több éves emberrel, ott már nem áll fenn a "grooming" veszélye.

febr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
94%

Gyerekkori barátnőm és a tesója azóta nem tárgyalnak az apjukkal. A sztori elég kacifántos. Az édesanyjuk nagyon korán meghalt, daganatban. Lett utána egy nagyon kedves nevelőanyjuk. Őt hagyta el az apjuk, húsz év múltán, egy a lányánál fiatalabb cicáért.

Nos, azóta egy szülőjük van. A nevelőanya.

febr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
58%
Én undorodom ettől…. Apám kiskoromba fiatalabb (20-25 éves) nőkkel csalta meg anyukám, így lehet, hogy csak ezért, de szerintem az ilyen ‘kapcsolat’ undorító.
febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
67%
Mi közöm lenne 2 bőven felnőtt ember szexuális életéhez?
febr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
52%

Leonardo DiCaprio (49) is 20-as évei elején lévő lányokkal szokott járni kizárólag.

Irigy, szerencsétlen emberek szoktak másokat szidni párválasztási szokásaik miatt.

febr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
52%

Rosszul.


Apám 22 évessel volt mikor én 26 voltam, hát a gondolatától is okádnom kell

febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
74%
Abba kéne hagyni a fiatal felnőtt nők infantilizálását. Szeretném jelezni, hogy FELNŐTTEK vagyunk. A velünk való szexuális kapcsolat SEMMILYEN módon nem pedofília
febr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
83%
Tulajdonkép mi a probléma?Az hogy 40-50 éves pasi fiatalabb nővel szexel,vagy az hogy úgy szexel hogy hasonló korú lánya van?Ha történetesen nincs gyereke,felesége,akkor is probléma a korkülönbség?Kinek?Ha én,középkorú férfiként,lefekszem egy fiatal csajjal,akkor szégyenkeznem kellene miatta?
febr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!