Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiatal lányok hogy viselik ha...

Fiatal lányok hogy viselik ha a saját apjuk majdnem velük egykorú nőkkel szexel?

Figyelt kérdés
pl. gimis a lány és az apja barátnője 20-25 éves.

febr. 22. 14:43
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
22%
Sokat elmond arról az emberről, aki ilyet tesz.
febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
80%
21-légyszi néhány példát,milyen következtetést lehet levonni abból hogy egy férfi aktív szexuális életet él...
febr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
63%

Igazából két embertípusra tudok gondolni akiknek az ilyen dolog fáj:

- megkeseredett macskásnők, akik képtelenek emberi kapcsolatok kialakítására, ezért irigyek fiatalabb, szebb és boldogabb nőtársaikra amiért a férfiak velük foglalkoznak

- incel looserek akik meg a férfitársaikra irigykednek amiért nekik összejön az, ami ezeknek a veszteseknek nem. Ezért megpróbálják ráhúzni a groomingot vagy pedofíliát, hátha így nem tűnnek annyira féltékenynek és vesztesnek. Holott sem a pedofília sem a grooming nem játszik, ugyanis egy felnőtt nőről beszélünk


Mindenki aki ellenzi az ilyen kapcsolatokat döntse el hogy melyik a kettő közül. Szerintem egy egészséges boldog ember akinek kielégítő a saját szerelmi élete, nem foglalkozik azzal hogy hány éves a férfi és hány éves a nő, egészen addig amíg az törvényes keretek között történik

febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
77%
43éves vagyok,a csajom 23éves.1,5éve együtt vagyunk.Ki nem szarja le hogy ki mit gondol😂
febr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
94%
Őszintén nem érdekelne. Főleg ha külön lakom es engem nem befolyásol , tőlem tekerje az elektromos angolnát vagy vízi bivalyt
febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
87%
Iszonyú rondán váltak el a szüleim annó (nekem is sok szempontból rosszabb lett az életem), aztán apám elég sok nőt hazahordott és mikor ezen túltettem magam, már nem ütötte meg az ingerküszöbömet, hogy elkezdtek egyre fiatalabbak lenni. Akik velem hasonló cipőben jártak és valahogy szóbajött velük ez a téma, kb mind hasonlóan vélekedtek.
febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
82%

Furcsa válaszok. Amikor az a kérdés, hogy egy nő 20-25 év között milyen korcsoportban tartana szeretőt, rengeteg 40-45 éves válasz érkezik.

De ha így van feltéve a kérdés, már megy a köpködés.


Amúgy meg egy gimis lány 15-18 évesen jár gimibe, közel sincs a 20-25-höz, esküszöm nem êrtem az összefüggést.

febr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
91%

A válaszokból az jött le hogyha valaki akinek van egy idősebb lánya annak nem lehet fiatalabb barátnője(a korához képest) és ahogy a 20-as írta ha nem lenne gyereke akkor rendben lenne?

Tény hogy fura szitu de ha apuka boldog akkor is hagyja el?

febr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
58%

Ez a téma csak az idősebb nőket zavarja. A fiatal nők (mert hát 18 fölött bizony nőkről beszélünk) sokszor vágynak idősebb férfiakra és a férfiak túlnyomó többsége bizony rámenne a friss húsra, ha alkalma lenne rá. Ha lehet választani egy 45 éves férfinek, h egy 45 éves vagy egy 25 éves nővel bújhat ágyba, akkor 100-ból 99 férfi a 25 évest választaná, ez biztos. Persze ez bántja a nők önérzetét, de hát ez van.


A lánynak pedig akármit szólhat, nem sok köze van hozzá, h apuci kit farkal.

febr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
57%
Az apám 46 éves és 18 éves barátnője van. Aranyosak. Nem látok korkülönbséget, egyforma bolond mindkettő.
febr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!