Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan büntetnétek meg a...

Hogyan büntetnétek meg a gyereketek, ha Ő az helyett, hogy elment volna a Jó tanuló jó sportoló díjátadóra, inkább egy büfében pizzázott meg piált a barátaival?

Figyelt kérdés

Egy komoly eredményeket elért sportolóról van szó, akinek a megjelenésére számított az egyesület, az iskola, és a város.


Lévén, hogy kis városról van szó hamar híre ment, hogy hol és mit csinált.


Azt mondja nem bánta meg mert magányosnak érzi magát, mivel sosincs ideje a barátokkal lógni az iskola után, hétvégén is vagy edzés vagy verseny/meccs van, azt mondta, ha bárki ezt nehezményezi a klubbnál, akkor inkább abbahagyja az edzést mert jobban szeret a barátaival lenni, és lányokkal ismerkedni.


febr. 24. 15:56
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:
92%

Sehogy nem büntetném. Inkább a gyökér szüleit, veréssel.


A pózolás nem teljesítmény. A teljesítményt pedig rendszeresen leadja a srác. Hol itt a baj?!

febr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
96%

Miért akarod ráerőltetni amit igazából neked fontos?

Hagyd azt a tinit, tininek lenni.

febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
8%
Én ezért nem büntetném meg. Inkább egy alapos fejmosás, hogy továbbra is első a kötelesség, utána a szórakozás.
febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
92%

Nem büntetném meg! Nem lehet mindig a sulival foglalkozni.


A gyerekednek is szüksége van kikapcsolódásra!

febr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
94%
Miért a gyerekeden keresztül akarod kiélni magad? Tönkre vágod az életét ezzel a rengeteg elvárásoddal. És még büntetnéd. Vicc.
febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
5%
Nem büntetném meg, de megmondanám, hogy oké, akkor jövő hónaptól otthagyja a sportot, a felszabaduló idejében pedig mehet diákmunkázni, és a barátaival találkozni, mert ha neki ennyire nem fontos ez, akkor én se fogom feleslegesen finanszírozni, mivel versenysport rengeteg pénz, azt a pénzt végre költhetem magamra.
febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
16%
" az helyett"??? Semmit.
febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
15%

Megértem az előző kommentelőket, részben igazuk van, hogy ne büntesd, mert csak elmondta neked az igazat, ahogy érez.


Ugyanakkor ne már, előzőek!

Ez egy díjátadó lett volna, komolyan ennyire nem képes a gyerek, hogy erre elmenjen, hanem inkább ellógja? Mégcsak nem is edzés, hanem egy díjátadó, amire büszkének kellene lenni.

Oké, nem veszi komolyan se a sportot, se a tanulást. Ő dolga. De ezt más körülmények között is megtehette volna, máshogy is közölhette volna a lexarom stílusát a szüleivel. Mondjuk nem jár el edzésekre és ezt előtti közli is a szüleivel, aztán lesz ami lesz.

Nem az, hogy városi fiszem fas*omoktól, meg az iskolától tudja meg a szülő, hogy a gyereke lógótt valahol a városban a haverjaival az anyja meg nem is tudta hol volt a gyereke.

febr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
13%

Egy darabig nem menne sehova.

Nem így kellett volna a dolgot lerendeznie. Szólnia kellett volna előre, hogy nem megy, ne számítanak rá. Ezzel semmi problémám nem lenne. Nincs kedve, ne menjen. De iyg....

febr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
95%

A kérdést olvasva első gondolatom az volt,hogy itt a szülő a hunyó. Ebben a gondolatomban neg is erősítettek a válaszolók. Nem büntetnék,hanem elgondolkoznék rajta,hogy miért csinálta ezt a gyerekem. Nagyon szép,hogy ezt mind elérte,de MILYEN ÁRON?

Kimaradt minden olyan programból,amit nem tud visszahozni.

Nekem is van gyerekem,de sosem büntettem. Inkább megbeszéltem mit hogyan.

febr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!