Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ismertek olyat, akinek valamel...

Ismertek olyat, akinek valamelyik szülője azt szerette volna, hogy a gyereke sportoló legyen, de nem így lett és emiatt a szülő neheztelt a gyerekre?

Figyelt kérdés
Nekem pont a fordítottja: Ismerősöm bokszedző, és határozottan nem akarta (hogy miért nem tudom), hogy a két fia is ezen a pályán legyen. Azonban a fiúk maguktól kezdtek el érdeklődni, később profibb szinten is művelni a bokszot és most is az apjuk készíti fel őket versenyekre. De ez biztos nem mindenhol működik így.
2020. jan. 31. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Nekem anyám tiltotta meg hogy focizzak. 3 éves korom óta játszottam egyesületben. 15 évesen Ausztriába akartak igazolni. Anyám szerint a futballból nem lehet megélni, így nem írta alá a szükséges papírokat, és még el is tiltott olyan ürüggyel hogy a suli rovására megy. Addig kb 4-es tanuló voltam, utána épp hogy még lett a kettesem mindenből. Betöltöttem a 18-at de azóta nem kaptam ilyen lehetőséget. Anyai szeretet....
2020. jan. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Évfolyamtársamat erőltették az edző szülők műkorcsolyára. 10-nél elege lett belőle, de akkor még lenyomták. 19 évesen valahova lelépett a partnernője, így hihető indoka lett, miért nem folytatja. A korcsolyát szereti, de elege lett a versenyzésből. A szülőkkel ettől függetlenül is kissé felhős a viszony.
2020. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja,úszást akarták,hogy Egerszegi Krisztina legyen.Aztán pár év múlva elege lett a gyereknek ebből.Nem nehezteltek rá,elfogadták.
2020. febr. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Szerencsére nem ismerek ilyen esetet, de én szeretném majd, ha a gyerekeim sportoljanak. Tuti van bennem egy olyan érzés, hogy azt akarom, legyenek profik, ami nekem nem adatott meg, de ha csak amatőr szinten is fognak sportolni az sem zavarna. Szeressék, élvezzék, jöjjenek rá, hogy milyen jó egy közösséghez tartozni. Persze ez erőszakkal nem fog összejönni, nem fogok örülni, ha kijelenti mennyire utálja, de ez szerintem csak akkor történhet meg, ha érzi, hogy erőltetem.
2020. febr. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még kicsik a gyerekeim, de kifejezetten nem szeretném, hogy profi sportolók legyenek. Rengeteg meló, és aztán egy rossz mozdulat és vége a karriernek.

De ha össze is jön, utána 30 évesen más pálya után kell nézni. Bár persze nyilván az ő döntésük lesz. Illetve azt szeretném, hogy sportoljanak.

2020. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!