Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Hétköznaponként,(amikor nincs nálam hétvégéig a mobilom),teljesen normálisan,tisztelettudóan,szótfogadóan bánok a szüleimmel,kenyérre lehet engem kenni.De amikor bekövetkezik a hétvége,játszok a haverokkal videójátékokon,és tegyük fel hogy mongyuk a szüleim bejönnek a szobámba,akkor olyan dühbe jövök,hogy néha nekiállok indoktalanul káromkodni feléjük,kihessegetem őket a szobámból.Amikor meg elmennek a haverok,lezárjuk a játszást kicsit elgondolkodom.Mire volt ez jó?Megbánom egyből a tetteim,néha még sírni is tudnék.De akkor is ha csak egy szimpla dolgot kérnek tőlem,akkor is ez van de akkor még csapkodok is.Én nem ilyen vagyok! Valaki segítsen!!!

márc. 3. 21:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
De, ilyen vagy! Dühkitöréseid vannak, amit jó lenne szakemberrel megbeszélni, mielőtt valami nagyobb baj történik.
márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Ezt teszik a videójátékok. Vagy csak a haverok előtt akarsz menőzni?
márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Darius- ***** válasza:
100%
Igen, a kettesnek igaza van szerintem. Agresszivitást váltanak ki a játékok, ha nem nyersz
márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ez igaz,nem tudok veszíteni. De itt most nem arról van szó.Ha bejönnek akkor megzavarnak és tiszta ideg leszek.
márc. 3. 21:31
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Onkontrollt kene gyakorolni. ;-)
márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hogyan?
márc. 3. 22:13
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Függő lettél. Sajnos, hét közben is ezt csinálnád, ha nálad lenne a telefonod, de a szüleid még (helyesen) kontrollálják a függőséged. Ne legyenek illúzióid: ilyen vagy. Hétköznap azért nem, mert nincs rá lehetőség.
márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
menj pszichologushoz
márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hétköznap nem is adják oda
márc. 3. 22:39
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
ez a te szerencséd..
márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!