Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Hétköznaponként,(amikor nincs nálam hétvégéig a mobilom),teljesen normálisan,tisztelettudóan,szótfogadóan bánok a szüleimmel,kenyérre lehet engem kenni.De amikor bekövetkezik a hétvége,játszok a haverokkal videójátékokon,és tegyük fel hogy mongyuk a szüleim bejönnek a szobámba,akkor olyan dühbe jövök,hogy néha nekiállok indoktalanul káromkodni feléjük,kihessegetem őket a szobámból.Amikor meg elmennek a haverok,lezárjuk a játszást kicsit elgondolkodom.Mire volt ez jó?Megbánom egyből a tetteim,néha még sírni is tudnék.De akkor is ha csak egy szimpla dolgot kérnek tőlem,akkor is ez van de akkor még csapkodok is.Én nem ilyen vagyok! Valaki segítsen!!!

márc. 3. 21:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%
különben hétközben is egy idióta idegbeteg lennél
márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%
Tök jó, hogy észreveszed és megbánod. Mérlegelni kéne, hogy megéri-e játszani, ha ilyeneket vált ki belőled. Sajnos függő lettél, sztem el kéne hagyni ezt az egész szokást.
márc. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
100%
Ezt mond el a szüleidnek is, biztos megértőbbek lesznek és tudnak segíteni direktben és vagy tudnak segíteni a segítség keresésben. De szerintem nem akkor nagy baj, a hormonok még tombolnak nekem is volt egy ilyen időszakom de olyan fél év alatt minden egyensúlyba került
márc. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora függőséget okoz a játék, teló (szoc. média-függőség stb), hogy ha megzavarnak e tevékenységben, az hatalmas nagy dühöt generál, mert úgy érzed, akár csak pillanatokra vagy percekre el kell szakadnod e kellemes tevékenységtől.
márc. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%
Kontrollvesztés,dühkezelési problémák.
márc. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
79%

ez az online jåtėk a haverokal miatt van .

de hétközben nincs mobilozås igy nincs gondod vele.

márc. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
89%
Ezt úgy nevezik, hogy kamaszkor. Az én gyerekemnek is volt egy ilyen átmeneti időszaka, amikor indokolatlanul dühösen reagált, ha hozzá szóltam. Szinte ugyanezeket mondta, amiket te írtál. Megijedt önmagától, megbánta, stb. Szerencsére az után, hogy ez tudatosult és beszélt róla, nagyon hamar elmúlt ez az időszak. A kamaszkor az ilyen, szélsőséges. Nyugi, el fog múlni. Ez még abszolút nem indokolja, hogy pszichológushoz fordulj, de ha állandósulna ez az állapot, vagy más problémáid lennének, akkor nyilván érdemes.
márc. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
81%

Függő vagy.


Barátom is gamel, hétvégente elég sokat, de SOHASEM mordul rám, amikor odamegyek hozzá.


Te agresszív vagy, ami baj.

márc. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Játékfüggőség? Indulatkezelési probléma?

Szerintem tudatosan figyelj amikor ilyen helyzet tudod, hogy lesz, hogy bemennek. De ha egyedül nem tudsz ezen változtatni, fordulj szakemberhez.

márc. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!