Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha azt gondolom...

Léda7 kérdése:

Mit tegyek, ha azt gondolom apa csalja anyát?

Figyelt kérdés

Szüleim 20eve együtt vannak. Anyukám egy eléggé féltékeny érzékenyebb alkat, míg apám sokkal hidegebb, agresszívabb fele ember. Anyukámon meg most is látszik hogy halál szerelmes apukamba ennyi idő után is. Gyakori náluk a vita a pénz miatt, féltékenyseg stb..

Bár ez is hullámzó.

Nekem anyukámmal jobb a viszonyom sokkal több mindent, szinte mindent is megbeszélünk. Apával már kevésbé tinédzser korom óta, mintha távolságtartobb lenne, bár néha próbál felém mostanában közeledni. Mai nap elmentünk a nyaralónkba megnézni minden rendben van-e, és én állítottam zenét. De a telefonom le merült, és apa oda adta az övét, hogy akkor rakják azon majd akaratlanul is elolvastam, egy éppen akkor jövő smset. Amiben egy nevezve Edditke nevű nő írt neki arról, hogy "elfelejtette meg mondani, hogy ..." Valami féle hibáról beszélt, hogy mindenki hibázik, és hogy szerinte minden hibát ki lehet javítani... Én le sokkoltam itt. Majd fogtam a telefont mikor ki szálltunk oda adtam apámnak és mondtam írtak neki.

Tény hogy ő soha senkivel, meg a legjobb barátaival sem uzenget, csak felhívja ha olyan van. De ezzel a nővel előtte semmi beszélgetés nem volt, ha mégis az törölve lett.

Nem tudom egyszerűen mihez kötni ezt az uzenetet mi akar ez lenni. Mert olyan, mintha mely beszélgetésbol lenne ez, de apám tudtommal senkivel sem szokott lelkis beszélgetésekez folytatni.

És csak arra tudok gondolni, hogy ezzel a nővel csalná anyát...

Tudom nem sok közöm van hozza és nem akarok bele avatkozni, ha kiderülne valami sem mondanám el egyszerűen megszakadna a szívem.

Ahogy észre vettem mióta haza értünk, és apa tudatában van annak hogy láttam ezt az uzenetet sokkal kedvesebb velem.

És így minél többet gondolok erre jobban függenek össze a dolgok mint pl, hogy írta a nő hogy ne idegeskedjen, és anya pedig mondta tegnap hogy apám megint elhozta a rossz énjét...

Nem tudom semmire gondolni milyen hibarol lehet szó.

Bárkinek bármi ötlete, hogy mitévő legyek, vagy mi történhetett?



márc. 6. 01:02
1 2
 1/19 anonim válasza:
91%

Ez egy problémás helyzet, nem egyértelmű mi lehet emögött, én azt gondolom nem feltétlen csalja meg, mindesetre elég fura, hogy úgy üzenget neki valaki úgy hogy normál esetben apád nem üzenget senkinek.


Ha nagyon ki akarod deríteni a dolgot szerintem kérdezz rá apádnál ki volt ez a "Edditke" aki üzent neki, persze te tudod milyen reakciói szoktak lenni dolgokra. Ha elég jól ismered meg tudod állapítani hazudik-e a nőről vagy nem, onnantól kezdve már a te döntésed hogy elmondod-e anyádnak hogy megcsalja az apád.


Bárhogy is vesszük ezekbe a helyzetekbe problémás belemenni, nem tudhatjuk milyen következménye lehet ennek a szűlői kapcsolatokra.

(Mint ahogy írtad is, anyád nagyon szereti továbbra is apádat és lehet nem hinne neked) Nem biztos persze hogy ez lesz a vége, de mivel nem ismerem ezért nem tudom kizárni ezt se.

márc. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%

Jó tanácsot nem tudok..., de ha tényleg kikacsintgat apád, akkor én sem hinném, hogy anyukádnak való elárulás lenne a megoldás. Inkább te vagy egy hozzátok közel àlló màsik felnőtt.


Először is ki kéne nyitnod a szemed-füled, apádat figyelni... Hogy megbizonyosodj, és ha igazad van, akkor megtudd ki az az alja nő, aki családos emberrel kezd...


Ha pedig megvan ki a nő, akkor őt kell kicsinálni. Mármint kikészíteni, nyilvánosan megszégyeníteni, bãrmi... Akkor majd elmegy a kedve apádtól. Utána lehet apád fejével is beszélni.

márc. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Csak maradj magadnak! Biztatóm valál
márc. 6. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

Van ebben az "örökölt sors'-ban valami igazság. Azt mondod anyukád féltékeny típus, látom ragadós. Vannak örök gyanakvóak, akik képesek egy életet leélni úgy, hogy minden gyanús. Én kívánom Neked, hogy a saját párkapcsolataidban le tudd ezt majd vetkőzni, különben marad az örök szorongás.

Igen kérdezd meg, apa, ki az az Edit? Lehet munkahelyi, üzleti dolog is, amiről írt.

márc. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Nemtudom nem nagyon kéne beleszólni mert veszekedés biztosan meg válás lehet a vége

Nézd ha így megvannak egymás mellett akkor jó (néha jobb ha csendben marad az ember a másik ember érdekében), én csak akkor közölném ha apáddal egyébként is vannak problémák

márc. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
44%
Semmit. Tessék megerteni, hogy két ember kapcsolata arra a két emberre tartozik, senki másra. Majd anyad meg apád megoldja, ha lesz mit megoldani.
márc. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

1. Mivel csak kombinálsz, csöndben kellene maradni. (Ha biztos lennel benne, akkor nem)

2. Ha nem tudsz továbblépni, apádtól kérdezd meg, ki ez a nő.

márc. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
14%
Bűnösök közt cinkos, aki néma.
márc. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%

"Bűnösök közt cinkos, aki néma."


Jó mondás. Kar hogy amúgy nem feltétlenül igaz minden helyzetre.


Anno én elmondtam apámnak, hogy a felesege csalja. Nos, azóta majdnem 30 év telt el. Ők még mindig boldog házasok, apám velem azóta nem beszél.

márc. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%
9 ez kész XDDD
márc. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!