Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha azt gondolom...

Léda7 kérdése:

Mit tegyek, ha azt gondolom apa csalja anyát?

Figyelt kérdés

Szüleim 20eve együtt vannak. Anyukám egy eléggé féltékeny érzékenyebb alkat, míg apám sokkal hidegebb, agresszívabb fele ember. Anyukámon meg most is látszik hogy halál szerelmes apukamba ennyi idő után is. Gyakori náluk a vita a pénz miatt, féltékenyseg stb..

Bár ez is hullámzó.

Nekem anyukámmal jobb a viszonyom sokkal több mindent, szinte mindent is megbeszélünk. Apával már kevésbé tinédzser korom óta, mintha távolságtartobb lenne, bár néha próbál felém mostanában közeledni. Mai nap elmentünk a nyaralónkba megnézni minden rendben van-e, és én állítottam zenét. De a telefonom le merült, és apa oda adta az övét, hogy akkor rakják azon majd akaratlanul is elolvastam, egy éppen akkor jövő smset. Amiben egy nevezve Edditke nevű nő írt neki arról, hogy "elfelejtette meg mondani, hogy ..." Valami féle hibáról beszélt, hogy mindenki hibázik, és hogy szerinte minden hibát ki lehet javítani... Én le sokkoltam itt. Majd fogtam a telefont mikor ki szálltunk oda adtam apámnak és mondtam írtak neki.

Tény hogy ő soha senkivel, meg a legjobb barátaival sem uzenget, csak felhívja ha olyan van. De ezzel a nővel előtte semmi beszélgetés nem volt, ha mégis az törölve lett.

Nem tudom egyszerűen mihez kötni ezt az uzenetet mi akar ez lenni. Mert olyan, mintha mely beszélgetésbol lenne ez, de apám tudtommal senkivel sem szokott lelkis beszélgetésekez folytatni.

És csak arra tudok gondolni, hogy ezzel a nővel csalná anyát...

Tudom nem sok közöm van hozza és nem akarok bele avatkozni, ha kiderülne valami sem mondanám el egyszerűen megszakadna a szívem.

Ahogy észre vettem mióta haza értünk, és apa tudatában van annak hogy láttam ezt az uzenetet sokkal kedvesebb velem.

És így minél többet gondolok erre jobban függenek össze a dolgok mint pl, hogy írta a nő hogy ne idegeskedjen, és anya pedig mondta tegnap hogy apám megint elhozta a rossz énjét...

Nem tudom semmire gondolni milyen hibarol lehet szó.

Bárkinek bármi ötlete, hogy mitévő legyek, vagy mi történhetett?



márc. 6. 01:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%
Hát Blut, én is kész voltam anno... Az egész város tudta, hogy asszonyka félre lép. Többen mondták anno apámnak. Gondoltam nekem majd hisz. Hát nem hitt. Vagyis azóta kiderult, tudta ő is a kezdetektől, már akkor is, amikor még házasok se voltak, csak nem érdekelte. Amíg hozzá megy haza, addig minden oké... Faxa, ugye? De nem ő az egyetlen a családban. Az unokatestvéremet is csalja a férje. Tudja ő is, mert nehéz nem látni, de ő is úgy van vele, hogy amíg hozzá megy haza, amíg elmondhatja hogy ők már 23 éves házasok és milyen boldogan élnek, addig nem érdekli.
márc. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
57%

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..


Két hete apáddal laktál albiban, anyádról szó sem volt, és volt egy fiad...

márc. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
39%

Valaki pl munkatárs is lehet, de szó nincs megcsalásról. Valami hibáért itt kér bocsánatot. Lehet, hogy Apád nem vette fel és azért írt rá a nő. De miért nem mindegy ez neked?

Látom, nem vagy egészen normális, ha ez neked megcsalás.

márc. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
41%

Elmondhatod, de 99%-ban te leszel a szar, főleg, mivel KOMBINÁLSZ.


Szóval maradj ki belőle.

márc. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
49%
Jelentettem, mert kamuzol.
márc. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
67%

Ha még nem vagy határozottan meggyőződve a valóságról, addig fölöslegesen ne idegesítsed az amúgy is féltékeny anyukádat!

Viszont, oda-odafigyelhetsz apádra, háta jó a feltételezésed. Ha ez áll fenn, akkor se anyukádnak szólj, hanem apukáddal beszélj a helyzetről.

márc. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Kései Sirató ***** válasza:
39%

Képzelődsz.

Mit ír benne? Szeretlek? Hiányzol? Csókollak?


Ha nem ilyenek, hanem, hogy valamiben tévedett, akkor miért lenne megcsalás?

Minden lében kanál vagy. Nem derült ki, hogy csalja, de szerinted csalja. Nagyon utálhatod őt, ha egyből rosszat feltételezel róla.

A Jóisten mentesen meg tőled minden potenciális partnert!

márc. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
82%

1) Egy darab sms alapján NAGYON messzemenő következtetéseket vonsz le, ezermilliárd más témáról írhatta.

2) Semmit nem tudsz a szüleid magánéletéről, hiába gondolod, hogy anyukáddal mindent megbeszélsz - fogalmad sincs, van-e köztük kimonodtt vagy kimondatlan egyezség pl. a házasságon kívüli dolgaikkal kapcsolatban.

3) Még ha 100%-ra biztosan tudnád, hogy apád csalja anyádat (ettől nagyon messze vagy), akkor sem feltétlenül kellene beavatkoznod, bármennyire is tombolna az igazságérzeted lásd 2-es pont.

márc. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Lepontozhatod azt, aki rámutatott, hogy kamuzol, nem érdekel. Elég szánalmas, hogy ennyire nincs életed, hogy ide kell történeteket kitalálni.
márc. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!