Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más anyja is szokott idegesítő...

Más anyja is szokott idegesítően ásítani?

Figyelt kérdés
Tudjátok ez a Vááááááááá amikor szó szerint hangot is ad neki és hangos is. Sokszor csinálja és engem kifejezetten idegesít. Amikor csendesen és nem észrevehetően az nyilván nem zavar, de ezt mintha direkt csinálná vagy nem tudom. Esküszöm korábban nem figyeltem fel rá de utóbbi időben kezdett nagyon zavarni, senki más a családban nem ásít így csak ő. Párszor szóvá tettem de szerintem elfelejti viszont engem zavar. Hogy hagyjam figyelmen kívül? Más anyja is szokott így ásítani?

márc. 6. 09:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Ha ilyesmi annyira idegesít, hogy kérdést is fogalmazz miatta, akkor szét kellene nézni a pszichédben, mert valami nem stimmel. Nem rossz indulatból írom, de ennek nem kellene elviselhetetlenül idegsítőként megéltnek lennie.
márc. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
Ha neked ez a legnagyobb problémád, őszintén irigyellek, mert akkor nincs semmi problémád.
márc. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Áhh, biztos csak nálad fordul elő.
márc. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
15%
Igyekezz legyőzni magadban ezt az idegességet, vagy költözz el (ha annyi idős vagy), de ne várjad, hogy majd a szüleid fizessék az albérletet helyetted.
márc. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
Ásítani éppen nem szokott idegesítően, de hát igen, vannak dolgok, amelyek zavarnak. Pl rendszeresen meztelenkedik otthon. Nem arra gondolok, mikor az ember kimászva a zuhanyból szembesül vele, hogy nincs törülköző, hanem ő otthon egy szál bugyiban van egész nap, adott időszakban még ebéd közben is egy szál mellben ült le közénk, és el nem tudom mondani, milyen érzés volt, miközben merte magának az ebédet, ott lógott bele a 60 év alatt nem kicsit megereszkedett melle. Apukám meg utál tüsszenteni, minden egyes alkalommal egy kiadós káromkodással hívja fel mindenki figyelmét, holott eleve 200 decibellel, üvöltve tüsszent, tehát akkor is értesültél róla, ha egy utcával arrébb voltál. Mindenhol vannak ilyen idegesítő, kellemetlen szokások.
márc. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2%
az már eldőlt, mi lesz a tesód 20 éve dolgozok, juhé-partiján a menü?
márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%
Jézus Krisztus szenvedései sem voltak foghatóak ehhez a kínhoz képest.
márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám is sokmindenben ilyen idegesítő... Bár pont ásítással nem. De aki nem élt együtt ilyen emberekkel, azok sose fogják megérteni, hogy milyen érzés, és az ember idegrendszere megy bele.

Itt nem arról van szó, hogy egy átlagos dolog kifejezetten irritál. Hanem hogy egy átlagos dolgot annyira direkt (nem is tudatosan, de direkt), erőltetetten hangosan vagy idegesítően csinálnak, hogy a körülöttük lévőket is be kell vonni.

Pl anyám evés közben böfög egy hangosat csak úgy hirtelen, aztán röhög rajta, hogy jaj de vicces, meg véletlenül jött ki, észre se vette... Persze, 32ezredjére se veszi észre, hanem hangosan oda kell böfögni. A másik ugyanilyen a fingás, főleg, amikor a párom/vendégek előtt is fingik, mert jajj "véletlenül" kijött.

De ezen a két alap dolgon kívül is rengeteg ilyenje van, csak nem jut hirtelen eszembe, meg sokmindent nem lehet így írásban átadni.

Őszintén szólva valószínűleg ezeken nem kellene idegesnek lenni, de én ezt 30+ éve hallgatom, és ha valami irritál, akkor az ennyiszer hallgatva rendesen az idegrendszeremre megy. Ráadásul én ettől azt érzem, hogy tiszteletlen, mintha direkt minket akarna idegesíteni, nem mellesleg sokszor gusztustalan is, vagy nagyon alpári, primitív. Ilyenkor sokszor én szégyellem magam helyette, és egyszerűen csak gyűlölöm ezt az egész szituációt.

márc. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
Nem az ásítással van neked bajod ha nem anyáddal és mindent utálsz és zsigerből gyűlölsz ami Ő!
márc. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem faterom meg rohadt nagyokat fingik szerintem ez idegesítőbb mint ásítani.:(((
márc. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!