Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van olyan hogy valakit utál a...

Van olyan hogy valakit utál a saját anyja?

Figyelt kérdés

Ti találkoztatok már ennyire undoritó emberrel?

Az anyámról van szó.

De egy velejéig romlott,gonosz undoritó ember.lett?

Kb 20 éve van egy élettársa aki mellett teljesen megváltozott.

Állandóan cirkuszolnak,alkoholista lett.


Szerintem sosem szeretett,gyerek fejjel úgy fogalmaztam ezt meg magamban hogy az apám miatt.Persze ezt hallgattam/hallgattuk mindig hogy az apám mekkora szemétláda,ő meg mekkora ász hogy feláldozta értünk az életét.(tény hogy apám is egy rakás sz@r sajnos)

Sosem volt túl jó a kapcsolatunk anyámmal ez évek óta egyre romlik.

Nála azok a szabályok hogy csak a gyerek keresheti a szülőt,ha ez nem igy van,mindjárt jön a támadás.

Amikor nyugalom lenne akkor azt élvezik ha a testvéreket össze tudja ugrasztani.

Az öcsémmel szoros kapcsolatban vagyunk ,de sajnos a húgom még néha vevő a keveréseikre.

Egy ideje nem beszélek vele/velük de pl most megint megcsinálták a cirkuszt, nem velem az öcsémmel.

De akkor is fáj hogy tehet ilyet egy anya???

Mindig valakivel harcolnak,ha nem a szomszéddal akkor valamelyik gyerekével,mindig kitalálnak maguknak valakit.

Egyszerűen undoritó ahogy viselkednek,egy ideje próbálom magam és a családomat óvni de közvetve megis érint mikor a tesóimmal cirkuszol.


Senki nem érdekli csak saját maga,az hogy tele nyomja magát frontinnal,erre meg rámegy az 500-forintos bor.

Évek óta kreál betegségeket magának,valojában semmi baja nincs.

Egy időben mikor kerestem(mert ugye ez a szabály) egy órás telefonbeszélgetésben 58 percig siránkozik hogy neki mennyire rossz,aztán ez olyan szinten lehozott az életről hogy nem kerestem egy ideje.

Ennek értelmében letiltott a facebookról mert hogy mekkora rakás szar vagyok hogy nem keresem.


Az élettársa is évek alatt gyakran belém állt,amikor nem beszélek velük akkor a közösségi médiába próbálnak provokálni,néha sikeresen.


Mit lehet tenni hogy ne idegesitsen fel egy ilyen gonosz ember?

Nèha úgy felidegesitem magam hogy rosszul leszek..

Évek óta tart ez és nem tudnak leállni,mert mindig szinre kerülök ha pl a tesómmal beszélnek.


dec. 28. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Van.


Mi a fenének erőlteted a kapcsolattartást? Házhoz mész a lófütyiért. A rokonság nem az jelenti hogy kötelező tartani a kapcsolatot.


Anyádat tiltod mindenhol és ignorálod, majd éled boldogan az életedet.

dec. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Idő és egy olyan alja lépés feléd, amit már nem nézel el, és befejezed vele a kapcsolatot.
dec. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
dec. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez is még fontos, minden olyan embernek aki hasonló helyzetben van, mint te:

[link]

dec. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak bőven
dec. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sok ilyen van
márc. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!