Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiúnak virágot venni nőnapra?

Fiúnak virágot venni nőnapra?

Figyelt kérdés

Lehet megosztó kérdés lesz.. de szerintem érthető!


A családunkban három nő van (velem együtt) és két férfi: a férjem és a fiam :)


A fiam túlesett egy coming out-on néhány éve.. (bevallotta, hogy meleg) és azóta tudjuk azt is sosem örült az italoknak vagy semmilyen fiús vagy férfias ajándéknak, hiszen elmondta, hogy a testvéreire irigykedik titkon, mert a virágokat szereti :)


Nos, a szülinap az más! ha úgy van veszek neki virágot..

De legjobban a Nőnapon látom szomorúnak és frusztráltnak, mert a nőknek minden évben jár (lányaimnak mindenképp! mert ha más nem én, az anyjuk veszek nekik :D) ő pedig végig nézi hogy csak ő nem kap és a "férfi nap" nincsen vagy nálunk még nincs nagy hagyománya...


Vehetek virágot a fiamnak Nőnapra, hogy jobban érezze magát? :) :*



márc. 8. 12:30
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem kérdező, ilyen baromságok helyett, mint "mit vegyek nőnapra és kinek" inkább ülj le beszélni a fiaddal, hogy most ő akkor minek érzi magát, mert te látszólag ezzel nem vagy, tisztában!
márc. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Az a virág várhat még! Mondott valamit múltkor és tényleg nem értem.. :/
márc. 8. 13:04
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
A Nőnap alapvetően a női egyenjogúság ünnepe. A fiad nem nő, így nem értem miert kellene nőnap alkalmából megajandekozni.
márc. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

A 24-es jól írja ez NŐnap aminek meg van a miértje,attól hogy ő meleg még nem nő vegyél neki férfi napra akkor meg CSAK ő fog kapni illetve névnapja csoki helyett vegyél neki virágot

Bár amiket leírtál tutira hisztizni fog hogy ő miért nem kapott úgyhogy vegyél neki

márc. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
77%
Aértő lenne azért virágot venmi, mert meleg. De egyáltalán nme sértő azért virágot venni, mert szereti. Nyugodtan vegyél neki virágot, az év bármelyik napot, lehet az nőnap, férgi nap, meleg egyenjogúság nap, amioor szeretnél, hadd örüljön.
márc. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
88%

Max ha a fiad transznemű vagy Zoltánnak hívják.

Amúgy attól, hogy a férfiakhoz vonzódik, még nem fogja nőnek érezni magát. Ez két külön dolog!

márc. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem furcsa lenne.Inkább valami más random dolgot vennék neki,pl csoki.

Ha így lenne ez nálunk, akkor én -azt hiszem- lányaimnak virágot+csokit vennék, fiamnak csak azt a csokit,amit lányaim is megkaptak,vagy akár másik csokit.

Lényeg,hogy olyan csoki legyen,amit szeret. pl puding is lehet.

márc. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
0%
*ja és akkor pudingot lehet,hogy saját magamnak,+férjemnek is vennék; így mindenki kap valamit. :)
márc. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
18%
*Vgy még akár azt ks megcsinálhatjátok,h középre berakjátok egy közös vázába az összes virágot,igy mki lát6ja,mindenkinek szemelott lesz.
márc. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Azóta már lezajlott a "virág mizéria" és kb 1 órával később beszéltem vele :-)


A nemi identitása "bigender"

Én csokit kaptam, én virágot vettem és mindketten örültünk :D


Azt mondja, hogy vannak melegek, akik szeretnek virágot kapni.. általában nem Nőnapon, de szerinte természetes, ha ő is virágot szeretne ezen a napon :-)

márc. 8. 19:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!