Összevesztem anyámmal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma elégge rossz napom volt az iskolabán és ezért lehet egy kicsit idegesebb voltam. Ebédnél anyám mutatott valamit én pedig az ő elmondása szerint nagyon csúnyán mondtam, hogy ez mi meg hogy nem értem. Én nem gondolom úgy, hogy csúnyán szóltam volna mert tényleg nem értettem a videót. Ő azóta nem szól hozzám. Az előbb mondtam is neki és annyir mondott, hogy neki ezek után nincs mit mondania. Elkezdte mondani, hogy ő sose rajtam tölti ki, amire persze mondtam hogy nem teljesen igaz, mert tegnap is csúnyán szólt hozzám és én mégsem sértődtem meg. Erre ő annyit mondott, hogy ne felejtsük el, hogy ő a felnőtt. Most ezt annyira nem értem, attól még ő beszélhet velem csúnyán? Szerintetek kinek van igaza?

márc. 8. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Azért az nagyon nem mindegy, hogy mit mondtál neki. Ha békülni akarsz ne emlekegsd fel, hogy ő sem szól hozzád mindig szépen. Tudom, hogy baromira igazságtalannak tűnik, de valószínűleg több dolog nyomja a vállát, több dolog miatt stresszes, mint amiről tudsz, lehet, hogy ezek miatt észre sem veszi, hogy esetleg feszültebben szól hozzad
márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát mutatta a videót, hogy már ez is ezt csinálja, én meg ha jól emlékszem azt mondta, hogy most ezzel mi a baj meg hogy ez ki és ő erre ideges lett és nem mondott semmit. Aztán mondtam, hogy most honnan kellett volna tudnom ki az.

Igen, én ezt értem, de ugyanúgy nekem is vannak gondjaim főleg most és úgy érzem bármikor amikor mesélek a napomról vagy nem figyel vagy röviden le is zárja.

márc. 8. 20:47
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Erzelmileg eretlen szulok buntetnek csenddel. :-/
márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Attól, hogy ő felnőtt, még nem okosabb, mint te. Rántsd meg a vállad, foglald el magad, éld boldogan az életedet, te ne szólj hozzá, egyáltalán, és majd elkezdi rosszul érezni magát. Én még akkor is hűvös maradnék vele, ha ő beszélgetést kezdeményez, minimálbeszéddel, mosoly nélkül, minél kevesebbet egy légtérben. Észreveszi, hogy neki így rossz. Ebben a korban még nevelhetők a szülők. Az kell, hogy felébredjen a lelkiismerete, rájön, hogy hoppá, el lehet veszíteni a lányom szeretetét, és neki legalább annyira szüksége van terád, mint neked őrá. Vagy jobban, hiszen neked ottvannak a barátaid. Nem erősebb, mint te, csak szeretné elhitetni veled.
márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

Túlreagáltátok mindketten a dolgot.

Béküljetek ki, nem fontos, hogy ki mit mondott.

Addig szeresd anyád, amíg van!

Nem lesz mindig így, becsüld meg!

márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Béküljenek ki azért, hogy másnap az anyja kezdhesse elölről a lánya idegein való táncolást? Hát nem! Csak azért, mert valakinek az anyja, még nem kell szeretni. Azt kell szeretni, aki kiérdemli. Aki érzelemszabályozásra képes kihasználni a saját gyerekét, na azt nem!
márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Hat az anyád, az biztos, ha ilyennel álfott meg a jóisten, akkor ez van.
márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
Igen.
márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
Rá se ránts,ő ilyen buta szülő,ne gyötörd magad miatta. Ilyen értelmi szinten van, ő erről nem tehet, nem is a te hibád,ne rágd magad miatta.
márc. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
*Inkább ő tartozik neked egy bocsánatkéréssel, mivel ezt túlreagálta,félreértelmezte,megvádolt.De azt lesheted(hogy bocsánatot kér=nem fog), úgyhogy engedd el ezt az egészet.
márc. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!