Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Atmenetileg a szuleimnel...

Atmenetileg a szuleimnel elek, de mindenegyes kiserletem arra ,hogy egyedul legyek, nehezen megy, allandoan az agyamra mennek ,es megorulok toluk ,mit csinaljak?

Figyelt kérdés

30 evesen ugy kezelnek mint egy 12 ,evest


Megjegyzem


Eltem külfoldon 6 evig, meg sok helyre utazta mar egyedul


De ha 1 hetre elmegyek Budapestre anélkül ,hogy elmondanam nekik hogy hova megyek pontosan,akkor jon az,hogy aggodunk hol vagy ,hol alszol, mit csinalsz


Komolyan neha fejbe tudnám lőni magam mert ez annyira retardalt ,hogy megőrülök tőlük


Mit csinaljak?


30F


márc. 11. 18:58
1 2
 1/17 Darius- ***** válasza:
82%

Nem tudsz elköltözni mi? Eléggé kutyaszoritos helyzet ez.

Gyujts erre pénzt. Addig pedig ha messzire vagy hosszú időre mész mondd el azért nekik egyszer hova és meddig.

márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha visszamész a gyerekszobádba akkor el kell fogadnod hogy gyerekszerepbe kerülsz, ez ilyen. Ne költözz a nyakukra, probléma megoldva
márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem mindegy, mennyi idős vagy, ha együtt laksz valakivel, a minimum, hogy megmondod, hol vagy és kb meddig.
márc. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Számomra alap, hogy akik egy háztartásban élnek, azok tudják, hol, és meddig tartózkodik a másik, ez alap. Nem kíváncsiságból, hanem hogy tudják, mikor és hova kell küldeni a rendőröket.
márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha külföldön voltál, gondolom nem üres kézzel mentél haza, miért nem veszel ki albérletet, vagy airbnbt, ha nem huzamosabb időre mentél haza? 30 vagy, nem 13.
márc. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

El kell költözni, mi a kérdés?


30 vagy, nem 10, plusz már éltél külföldön is.

márc. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

airbnb-ztem, nem ez a gond, hanem az, hogy állandóan tudniuk kell minden lépésemről, és ha nem teszem ,akkor jön a bűntudat keltés és ez eléggé stresszel


6.

Az a baj, hogy nem szeretek kidobni rengeteg pénzt az ablakon ez miatt.

Amíg nincs magas fizetésem, ami most nincs, mivel egy ideje felmondtam, ezért bődületes nagy pénz kidobásnak tartanám, hogy a tartalékaimat amit évek alatt raktam össze ,csak úgy feléldegéljem az albérlettel

márc. 12. 16:56
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor pedig az a minimum hogy azt csinálod amit a szüleid mondanak, mivel visszamentél otthon élő gyerekbe. Valamit valamiért
márc. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
ezt érteném, csak nem 10 éves vagyok hanem 30, csupán ezzel ez a gond
márc. 12. 17:03
 10/17 anonim ***** válasza:
9es akkor 30 évesen ne mamahotelezz, és nem lesz gond. Míg otthon laksz igen is joguk van tudni hol vagy stb, mivel az ő házuk. Ha jó az ingyen szállás a gyerekszobádban akkor viseld el azt is hogy gyerekként vagy tartva. Igazi felnőttek nem a mami szoknyáján élnek.
márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!