Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Atmenetileg a szuleimnel...

Atmenetileg a szuleimnel elek, de mindenegyes kiserletem arra ,hogy egyedul legyek, nehezen megy, allandoan az agyamra mennek ,es megorulok toluk ,mit csinaljak?

Figyelt kérdés

30 evesen ugy kezelnek mint egy 12 ,evest


Megjegyzem


Eltem külfoldon 6 evig, meg sok helyre utazta mar egyedul


De ha 1 hetre elmegyek Budapestre anélkül ,hogy elmondanam nekik hogy hova megyek pontosan,akkor jon az,hogy aggodunk hol vagy ,hol alszol, mit csinalsz


Komolyan neha fejbe tudnám lőni magam mert ez annyira retardalt ,hogy megőrülök tőlük


Mit csinaljak?


30F


márc. 11. 18:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

10es

De tudod mi a gond,

Nem akarok 50 évesen ott tartani, hogy nagy nehezen összenyögök egy lakásra valót, aminek a felét ki sem fizettem mert hitelem van


Mert nem tudok félretenni mivel, a fizetésem fele elmegy albérletre


Ebből melyik rész az amelyik férfias? Az, hogy elviselem az extrém diszkomfortot amit a hülyeségük okoz, vagy az, hogy kifosztatom magam tudatosan az miatt, hogy megfeleljek a társadalmi elvárásoknak miszerint, a "mamahotel" az nagyon férfiatlan, és inkább verjem csak el nyugodtan a fizetésem felét albérletre, a negyedéből éljek, és rakjam csak el a negyedét, hogy 60 év múlva legyen elég pénzem házat venni

márc. 12. 17:17
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ha nem akarsz költözni, akkor nem értem, mi a bajod.


Nem kell otthon élni, ha nem tetszenek a szabályok, ha viszont otthon élsz, akkor alap, hogy betartod őket, akkor is, ha nem tetszik.


Én nem otthon élek, hanem a barátommal, mégis elmondom neki mindig! hogy hivá megyek, mikor jövök, mert ez alap tisztelet a másik felé.


Pedig már 35 vagyok, nem "kisgyerek".

márc. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

nem a barát/barátnő viszonyi kapcsolatban zavar ha el kell mondom el, hanem a gyerek-szülő kapcsolatban amikor 30 éves vagyok azt furcsállom


Azért írom ki ezt magamból, mert eleve megőrülök a frusztrációtól és így kicsit jobb, ha megoldani nem is tudom a problémát, vagyis nem belátható időn belül


Akkor előbb kell azt megoldanom, hogy ne őrüljek meg, előbb mielőtt még úgy döntenék, hogy be fejezem a földi pályafutásomat


Ennyi röviden

márc. 13. 12:19
 14/17 anonim ***** válasza:
Mamahotelesként úgyse lesz komoly kapcsolat úgyhogy ez nem is kérdés szerintem. Kérdező, el kell fogadnod, hogy ha az ingyen lakhatás kényelme jó, akkor legyen jó az is hogy normális emberként kell funkcionálnod a szüleiddel szemben. Ha erre képtelen vagy csak elvileg 30 éves "férfiként" hisztizni, de költözni nem akarsz akkor meg is érdemled. Míg otthon élsz gyerek vagy. Bár én a férjemnek is elmondom hova megyek, hidd el nem fáj az annyira, hogy beleőrülj.
márc. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Amikor egyedül éltem 5. évemben külföldön akkor jóval szarabb mentális egészségem volt mint most, habár most sem a legjobb de volt jóval szarabb is


Az elején mondjuk jobb volt,


Ez elég hullámzó

márc. 13. 22:21
 16/17 A kérdező kommentje:

A másik gond meg, az, hogy nincs nagoyn motivációm semmire


Lehet ezért kéne elköltöznöm, és költenem inkább a pénzt albérletre és úgy keresni állást, mert így semmi motivációm nincs

márc. 13. 22:24
 17/17 anonim ***** válasza:
Pontosan...teljesen más dimenziók nyílnak meg ha elköltözöl. Nekem is sokat segített, pedig imádom a szüleimet, de az, hogy önmagamért felelek végre felnőtté tett.
márc. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!