Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok szülőként, ha...

Mit csinálnátok szülőként, ha észrevennétek, hogy a gyermeketek mindennap unicumot iszik titokban?

Figyelt kérdés

Feltűnne nektek, hogy fogy a szekrényből az unicum, vagy inkább úgy tennétek, mintha nem vennétek észre?



20 éves a fiú.



márc. 16. 12:25
1 2
 1/17 anonim válasza:
18%
Az mar nem fiu...aki 20 eves
márc. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
10%
Hiteltelen lenne az alkohol ellen szónokolnom, ha egyébként is erőset tartanék otthon, de azért jobban odafigyelnék, illetve elbeszélgetnék vele.
márc. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
#2 Mi a hiteltelen benne? Nálad az, hogy van otthon valakinél alkohol, hogy ALKALMANKÉNT igyanak egy felessel, vagy ha vendégek jönnek megkínálják őket, egyenértékű azzal, hogy valaki rendszeresen, titokban iszik? Ha ennyire fekete-fehéren tudsz csak gondolkodni, azzal már érdemes lenne egy pszichológust felkeresni.
márc. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#1 Hogyne lenne fiú, miért egy 20 éves férfi?😂...


#2 Ebben részben igazad van, de kicsit ijesztő, vagyis elrettentő ha már valaki 20 évesen naponta töményet iszik.

márc. 16. 12:57
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Elgondolkodnék, hogy mit b*tam el a nevelésében. És keresnék valami - nem olcsó - szakembert, hogyhátha helyre lehet hozni amit hibásan csináltam 20 éven keresztül. Ez 99,9% a szülők megoszló felellősége. 20 éves korban főleg. Minek csináltál gyereket ha nem voltál képes megfelelően felnevelni? Erre keress először választ. Aztán próbáld helyre hozni amit elrontottál. Hajrá!
márc. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
13%
Ha alapjáraton tanul/dolgozik, nem részeges, nincs rossz társaságban stb, akkor szerintem nincs vele semmi gond. Ugyan én nem vagyok szülő, és korban sem állok messze a fiadtól, de én nem tennék semmit, maximum megjegyezném neki hogy vegyen magának, ne a vendégségekre félretett italt igya sunyiban. Nagyszüleim vidéken nőttek fel, ráadásul nagymamáméknak kocsmája volt (mielőtt a komcsik elvették tőlük). Nagymamám 10 éves kora óta minden reggelt egy kupica pálinkával indít így közel 90 évesen is, és semmi baja nincs tőle. Szerintem napi 1 kis pohár még nem a világ vége
márc. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#8 Igazad van, de sokan le fognak téged húzni értékelésben sajnos itt emiatt! Pedig te egy értelmes, összeszedett véleményt írtál, és egészséges álláspontot képviselsz.
márc. 16. 13:15
 8/17 anonim ***** válasza:
3%

"Ha ennyire fekete-fehéren tudsz csak gondolkodni"

. Te magyarázol bele egy rakásmarhaságot a gondolkodásomba, szóval nem az én gondolkodásommal van baj...

márc. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%
Homeopatias mennyisegben fogyasztja, hogy ennek hosszabb ido utan kerdeses az eltunese?
márc. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
6%

Kérdező!


1. A 20 éves fiad felnőtt, vedd észre te is!

2. Épp csak a legfontosabbat nem írtad le: naponta mennyit iszik? Ha mondjuk naponta 2-4 cl-t (vagyis egy pálinkáspohárnyit), akkor semmi baja nem lesz tőle. Sőt, az Unicum gyógynövényeket is tartalmaz, mint a svéd keserű csepp.

3. Ha elfogy az az üveg, mi fog történni? Nem iszik többet vagy vesz újabb üveggel magának? Mert ez se mindegy.

márc. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!