Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket fotóztak már le...

Titeket fotóztak már le titokban idegenek?

Figyelt kérdés
Engem munka közben fotózott le egy srác, mert pont olyan pózban voltam..kínos érzés, dr az arcom remélhetőleg nem látszik...ti hogy reagálnátok? Én számonkértem

2021. júl. 31. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Honnan tudjam, ha titokban tették?

Egyébként tilos mást a beleegyezése nélkül fotózni. Feljelentheted.

2021. júl. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan srác vagyok, szóval valószínűleg nem nagyon fotózgattak még, viszont sokszor kellemetlen érzés, amikor mások felém tartva használják a telefonjukat, és ilyenkor elgondolkodom, hogy ez most szándékos-e és valamit sumákol, vagy egyszerűen csak úgy kényelmes tartania.

Egyébként jól tetted, hogy számonkérted, a lehető leghangosabban szólj rá, hogy a környezete is hallja, hogy milyen szánalmas. Mi volt a reakciója?

2021. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Siman leszidhatod, hatha felfogja h nem vicces
2021. júl. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#2, mi a szánalmas? Honnan gondolod, hogy valami kompromittáló kép készült? Honnan tudod, mekkora gyújtótávolsággal mit fogott be? A fantáziádból erre futja? Szánalmas vagy...
2021. júl. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hiszen titokban volt.
2021. aug. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#4: Onnan, hogyha nem az készült volna, akkor ezek a szerencsétlenek nem buknak le, és általában közelről készítik a képeket a lányra fókuszálva, szóval nehéz félreérteni. Ha a környezetet fotózza, akkor eleve elég messze van tőle, hogy ne legyen feltűnő senkinek.
2021. aug. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
De nem tudja senki, hogy a lányra fókuszálva készült-e a kép... Érted, mit nem értesz? Ebből lesz az ártatlanok lincselése. Mert arra járt... mert úgy nézett ki... mert azt hittem...
2021. aug. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogyne tudnák, az imént írtam, hogy közelről feléjük tartják a telefont és úgy fotóznak. Láttam már én is ilyet. Nem lesz ebből semmilyen lincselés, ha valaki ezzel gyanúsít, és igazából nem a valagát fotóztad, akkor megmutathatod neki a képet és befoghatod vele a száját.
2021. aug. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jogosan tetted, és tedd is, hogy számonkérted.

1× vilin fényképezett le egy majom, de szerintem volt már, hogy a mozgásomat videózta egy másik majom.

2021. aug. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én még úgy sem találkoztam marslakókkal, hogy nem volt náluk fényképezőgép, nemhogy még portrét is akartak volna rólam készíteni...
2021. aug. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!