Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám be akar küldeni betegen...

Anyám be akar küldeni betegen suliba, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Arcüreg gyulladásom van, szedek rá antibiotikumot, voltam orvosnál. Ezt szerdáig kell szednem. Az orvos azt mondta, hogy ne menjek iskolába, és miután szedtem, pár napot még érdemes otthon maradni, nehogy visszaessek.

Már 1 hete itthon vagyok, de most is lázas vagyok, és nem érzem jól magam.

Mielőtt kérdezné valaki, jövő héten töltöm a 18-at.

Szerintetek mit csináljak?


márc. 17. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Ne menj iskolába.
márc. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Iskola helyett én az orvoshoz mennék vissza, mert az, hogy egy hete nem múlik a láz, arra utal, hogy valószínűleg nem hat a gyógyszer. Úgyis kapsz orvosi igazolást.

Ha nem mész iskolába, mit fog tenni anyád? Erővel kirángat az ágyból, felpofoz, vagy mi? Nem vagy már gyerek, el tudod otthon látni magad, hacsak nem 40 fokos az a láz. Az orvos úgyis leigazolja a hiányzást. Jövő héttől anyádnak jogilag se lesz beleszólása az életedbe, egyedül szerződhetsz, nem kényszeríthet semmire. Amúgy boldog születésnapot és sok sikert a felnőtt életedben!

márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Iskola helyett menj vissza az orvoshoz.
márc. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Anyád menjen lázas betegen dolgozni.
márc. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos mondja, hogy maradj tovabb otthon, akkor biztos minden zokszo nelkul ad igazolast. Maradj otthon.
márc. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Vegul eljottem orvoshoz.

Meg mult heten uresen kaptam igazolast, hogy majd toltsuk ki mi ha jobban lettem, de anyam azt se hiszi el nekem hogy mit mondott az orvos, mert egyedul jottem el.. nem hinnem hogy ez normalis amugy

Most nem mentem suliba, eljottem orvoshoz

márc. 18. 08:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem látja rajtad anyád, hogy beteg vagy? Elképesztő. Másrészt az orvosod nagyon szabálytalanul dolgozik, előre aláírja, lepecsételi, amit majd a beteg tölt ki? Elképesztő. Ez jogilag hamisításnak minősül szerintem.
márc. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!