Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan oldjátok meg láthatások...

Hogyan oldjátok meg láthatások alatt, hogy a párod gyermekei minőségi időt is tudjanak tölteni külön csak az apjukkal is?

Figyelt kérdés

Jó ideig csak úgy mentünk programokra, hogy mi (én es a gyerekeim) is ott voltunk. A párom gyerekei nem igazán csípnek minket, így jelezték, hogy ők az apjukhoz jönnek és nem hozzám, szálljak le róluk. Bár ezt nem ilyen finoman adták tudtomra, de tudomásul vettem és elfogadtam. Most viszont azért is én vagyok a rossz, hogy mi megyünk programokra, míg ők otthon tespednek heti 2 napot. Ezzel viszont tényleg nem tudok mit kezdeni. A párom nem kimozdulós típus, nekem is komoly vitáim voltal vele, hogy a közös programokon megjelenjen és ott is maradjon, ha viszont nem vagyok ott, akkor rövid idő után valami indokkal meglép.

Hogyan oldhatnám meg, hogy ez változzon és ne mindig én legyek a rossz?


márc. 20. 19:12
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
91%
Túlzottan magadra veszed. Hány évesek a gyerekek? Talán maguktól is rájönnek, hogy az apjuk nem fogja őket vinni semerre, szóval vagy ti is mentek vagy ülhetnek a 4 fal között
márc. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem a te ügyed, ezt a párodnak meg a gyerekeinek kell megoldani.

Azt nem várhatják el, hogy te szervezd meg, hogy mit csináljanak együtt.

márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
87%
Mivel voltak szivesek kozolni veled, hogy ok az apjukhoz jonnek es nem hozzad, akkor azt is tudomasul fogjak venni, hogy nincs program, ha az apjuk nem viszi oket sehova. Ez ilyen. ;-) Jo, hogy el nem kuldenek teged otthonrol arra az idore, amikor jonnek, mert hallottam mar sajnos ilyet is. :-/ Ezt ne engedd!
márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
87%

Kérdezd meg a párod gyerekeitől, hogy van-e kedvük veletek tartani.

Ha igen, akkor azért remélhető, hogy a párod is megy, és rájönnek, hogy jó volt az úgy, hogy együtt a család.

Ha nem, akkor az már nem a te hibád.

márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

4, 6, 7 és 9 évesek. Hétvégente vannak nálunk. Az enyémek 9, 11 és 14 évesek.

3! Na mesélj mi a hasfájasod, hogy mindenkibe beleállsz? Hátha kirángathatjuk egymást a mélypontról! 🙂

márc. 20. 19:33
 6/44 anonim ***** válasza:
28%
Ezek az elvált szülők gyerekei amúgy borzasztóak tudnak lenni
márc. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
23%
6, Kerdezo: szoval az anyjuk minden hetvegen lepasszolja oket hozzatok, hogy addig szabad legyen. Ugyes! :-/
márc. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
35%
7 gyerek és ilyen korkülönbséggel? Mégis hova mentetek eddig? Már ez kamunak hangzik.
márc. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
72%

"szoval az anyjuk minden hetvegen lepasszolja oket hozzatok, hogy addig szabad legyen. Ugyes! :-/"


Szóval az apjuk lelépett 4 gyerek mellől, hogy családosdit játszon 3 idegen gyerekkel. Ügyes.

márc. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!