Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy édesapuka vagyok! Külőn...

Egy édesapuka vagyok! Külőn vagyunk a páromtol, és van gyermekünk! Kérdésem a kővetkező, láthatáson kivül, elmehetek-e a gyermekemhez az ovodába annélkül hogy probléma lenne e belőle? Ez zakatlatásnak minősülne?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolom nem vagy akkor jóban az anyukával?! Nyilván láthatási időben látogathatod!

Ha az anyuka úgy határoz akkor az oviban sem engednek a "negyvennyolcból"!

2011. jan. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nyelvtantanár?
2011. jan. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
helyesírási kéziszótár?
2011. jan. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel az ovit, s kérdezd meg. Nem biztos, hogy nem lehet. Ha nincs eltiltva Tőled (távoltartás), miért ne mehetnél a gyerekedhez?
2011. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az oviba szerintem se így, se úgy nem veszik jó néven, ha a szülők bejárkálnak, azt leszámítva, amikor hozzák-viszik a gyereket, mivel ez megzavarja a foglalkozásokat.
2011. jan. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az anyjával egyeztetsz akkor elmehetsz érte, a tudta nélkül semmiképpen sem, de azt hiszem ez nyilvánvaló. A bíróság amit határozott nem szentírás, kivéve persze ha az anya ragaszkodik ahhoz, szóval ezt mindenképpen az anyával kell megvitatnod.
2011. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!