Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi volt az a pont, amikor...

Mi volt az a pont, amikor elgondoztál a kapcsolat megszakításán a bántalmazó szülőddel? Megtetted, jó döntés volt?

Figyelt kérdés
márc. 24. 12:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Most van az a pont. 26 éves leszek idén. Nem tudom hogy döntsek. Szeretem anyukámat és hiányozna ha megszakítanám a kapcsolatot, de egyszerűen 1 napot nem bírok eltölteni mellette. Megöl azzal, hogy semmit nem tudok jól csinálni, semmiben nem vagyok elég jó, keresi, hogy miben köthet belém, mit csinálok rosszul éppen
márc. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

1

De ha ő nem szeret téged, te miért szereted őt?

márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1: Megértelek. A bűntudat ilyenkor természetes, de jele annak, hogy tényleg bántalmazva voltunk. Én már többször elgondolkodtam rajta, de most lehet véghez is viszem. 27 éves vagyok, 9 éve elköltöztem. A mai napig elcsavarja a valóságot és érzelmileg bántalmaz, most volt az utolsó húzása


2: minden gyerek szereti a szüleit, ameddig ki nem öli belőle a szülő

márc. 24. 13:18
 4/18 A kérdező kommentje:
4: te jó ég, elképesztően sajnálom, hogy ezen kellett keresztülmenned! Ez borzalmas, mindkettő megszűnt létezni, érthető okokból. Sok erőt kívánok neked.
márc. 24. 13:25
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Szereteeed, 1-es? Ez különös. Szabad ám a bántalmazót nem szeretni!
márc. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én amúgy vallalom, hogy egy ponton túl ez megszűnik, èn például már nem szeretem. Vagy semleges, vagy kifejezetten utálatos érzéseim vannak anyám irant.
márc. 24. 13:44
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy bántalmazó embert mindenképp jó hátrahagyni. Ha szülő, ha férj, ha feleség. Megbánni nem lehet. Csak ha maradsz
márc. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

Nekem elvaltak. Apam allandoan uvoltott, egy lathatas soran egyszeruen otthagytam es tobbe nem mentem.

Anyam atjatszott mindent a hugomnak. Elotte a ferje meghalt, sajnos nem idoben.

márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a maradás nem opció. Mert tönkremész. 8 as voltam
márc. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp hagyd el a szüleid minél hamarabb,mert tökremész.
márc. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!