Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi volt az a pont, amikor...

Mi volt az a pont, amikor elgondoztál a kapcsolat megszakításán a bántalmazó szülőddel? Megtetted, jó döntés volt?

Figyelt kérdés
márc. 24. 12:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Elkezdték 1 hét ignorancia után az érzelmi zsarolást, üzenetben, hogyan viselkedhetek így, hogy fel sem hívom. Tapasztaltak, mit tegyek?
márc. 24. 16:58
 12/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, aki eddig megosztotta a tapasztalatát. Sok erőt kívánok nektek.
márc. 24. 16:58
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne tegyél. Tartsd magad a döntésedhez. A saját életedet tartsd szem előtt, ne az övéket.
márc. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
39%
Ha gondolod, írj nekik vissza valami kedveset, de ne tégy semmit ami téged anyagilag lehúz. Es vard ki a végét.
márc. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia. 28 éves leszek nem sokára és habár nem bántalmazás miatt de nagyon rossz viszony volt. Hosszú lenne leírni, de többek között meglopott, egyik baratját bezárta a házba nem fogadta el a szakítást, majd mikor szerencsétlen kimászott az ablakon elment hozzá anya bemászott a kapun majd talán volt valami dulakodás amikor ellökte akkor feljelentést tett testi sértésért majd eljátszotta, hogy terhes stb. Az Én életemet is megkeserítette, többek között olyan segélyeket vett fel a nevembe és írt a nevembe leveleket ami nem is járt volna, járhattam a rendőrségre is írásmintát adni, 18 évesen már költözni szerettem volna, de mire találtam volna albérletet valahogy úgy csavarta, hogy jó legyen és maradjak persze a pénz miatt. POnt ismerkedtem.. éppen betöltöttem a 19 et, és pár napja jártunk a mostmár férjemmel amikor is össze zörrentünk megint valamin, és anya közölte velem hogy az lesz amit ő mond még ott élek, talán a pénz volt a lényeg akkor is. (át akartam kérni a számlámra a családit mert nem fizetett semmit sem csak elköltötte a pénzt, meg elosztogatta az aktuális pasijainak, nem akartam elvenni csak a lakáshitelt fizetni, mert már a bank elakarta vinni) És itt volt az hogy haza mentem munkából és össze pakoltam a ruháimat, férjem és családja felkínálta a lehetőséget, hogy költözzek oda ne albéérletbe menjek. Röviden ennyi de ennél sokkal sokkal többet is irhattam volna.. néha beszélek vele, nem rég meglátogatott de férjemmel egy asztalnál még nem ültek. Házas vagyok saját házunk van, szerintem azt se tudja hogy megházasodtam.
márc. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%

Akkor amikor négy évvel ezelőtt

szinte naponta oda járt az anyám az albérlethez

a húgommal és csinálta a cirkuszt.

Kiabált, hangoskodott.

És amikor el jöttem tőlük

a mostani párommal el vették

a cuccaimat és azóta sem

adták vissza.

Azóta nem is nagyon keresnek

ők sem ( főleg az anyám.)

és csak alkalmakkor írunk

egymásnak.

márc. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

De azt vettem észre hogy

nem is annyira bánom hogy

nem az életem részei

mert sokkal nyugodtabb

az életem. Bár meg mondom őszintén néha hiányoznak.

márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
18 as, őszintén sajnálom! ❤️
márc. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!