Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem fel a kapcsolatot...

Hogy vegyem fel a kapcsolatot apukámmal? Mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Sosem beszéltünk vagy találkoztunk, elvileg azt tudja, hogy anya terhes lett de azt nem hogy megszült. Facebookon bejelöltem már visszajelölt de nyilván fogalma sincs hogy ki vagyok.
márc. 25. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Kedves István!

Biztosan meg fogsz lepődni, talán kicsit meg is fogsz ijedni, de azért kerestelek meg, mert a lányod/fiad vagyok és szeretnélek megismerni. Az édesanyám Kata, 19xx.yy.dd.-én születtem Kajágaszörcsögőn.

Remélem, hogy nyitott lennél egy beszélgetésre és hamarosan személyesen is találkozhatunk.

Üdv: Erzsike/Jocó

márc. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
79%
Bazmeg 1-es ez kibasszott jó!
márc. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Honnan tudod, hogy vevő lesz erre egyáltalán?
márc. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
#1 Kajágaszörcsögő település nem létezik, ez maximum valami fiktív név!
márc. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Minek? 99,9% hogy nem érdekled.
márc. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Hol él az apud?Fokozatosan mondd el neki,hogy miért jelölted be.
márc. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy nagy kérdés, hogy mennyire vagy biztos abban, hogy ő az apád? Ha nem tudta, hogy megszülettél, akkor nyilván nem tett apai elismerő nyilatkozatot sem, nem volt apasági per, DNS-vizsgálattal.

Szóval mindenképpen óvatosan kezelném a dolgot, pláne ha netán neki családja van.

márc. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%

Sehogy nem keresném meg, mert egyáltalán nem biztos, hogy az apám, főleg, ha már családos ember.


Semmi szükség rá, hogy belemássz egy másik család életébe, úgy, hogy nem vagy benne 100%-ig biztos, tényleg ő-e az apa.


Lehet lepontozni.

márc. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!