Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan legyen jobb kapcsolatom...

Hogyan legyen jobb kapcsolatom apukámmal? Hosszabban lent

Figyelt kérdés
(16 éves lány vagyok) eddig nem mondanám,hogy rossz volt a kapcsolatunk.(de annyira nem is jo,olyan atlagos) Viszont mostanság nagyon bunkó velem,ez az utóbbi 1évbe csak “durvult”. Próbálok neki megfelelni.. Az öcsémmel bezzeg jobb a kapcsolata... Próbáltam vele beszélni,de csak lerázz vagy azt mondja hogy bocs nem szándékos.. Volt hogy közös programot akartam vele csinálni,de nem tetszettek neki,valami baj mindig volt vele..Zavar hogy rossz vele a kapcsolatom:/ mit tehetnék?

2018. ápr. 17. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

én 2 éve távolodtam el apukámtól a válás miatt. Fájt mert előtte nagyon jó kapcsolatom volt vele. Én megpróbáltam túltenni magamat rajta, persze előtte én is sokat próbálkoztam leülni vele, megbeszélni, programot csinálni vagy csak úgy beszélgetni, vele lenni, de nem ment.


Szerintem nem a érdemes olyan szekér után futni ami nem vesz fel elv ide illik. Nem kell erőltetni ami nem megy. Ha beszól, mondd meg neki, hogy rosszul esik és oké hogy nem gondolja komolyan de nem ivó cimbora vagy, nem kell hogy rádtapadjon, csak kezeljen normálisan. És a normális alatt normális hangnemet, beszélgetést értesz, amely során nem a másikkal való szúrkálódás a cél. Ha nem tud, nem kell kedvesnek lennie, de ne legyen bunkó, akkor inkább ne mondjon semmit.


Sajnálom, remélem jobb lesz

2018. ápr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:)! Hát sajnálom ami veled is történt...
2018. ápr. 17. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!