Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Visszaköltözhetek még anyámhoz?

Visszaköltözhetek még anyámhoz?

Figyelt kérdés

Anyámmal sokat veszekedtünk, túl szigorú volt parancsolni akart mindenben, viszont apám engedékenyebb, jobb fej volt, ezért 2 hónappal ezelőtt ott hagytam anyámat és apámékhoz költöztem.

De itt meg csak az első pár nap volt jó. Apámnak van egy élettársa, aki nagyon buta, szerintem enyhén gyengeelméjű is a nő,nehézfelfogású, dadogós. Azt tudtam,eddig is, hogy szoktak inni,de azt hittem csak akkor hogyha buliznak. De minden reggel úgy kezdődik, hogy apám megy a boltba, hozza a sört és a nő lassan egész nap sörözget. Úgy heti 2-szer be s szoktak rúgni.De sörözni minden nap. Van, hogy délutánra már a fejébe száll a sör és a hülyeségeit kell egész nap hallgatni, fennhangon sírva kiabál, hogy ő hány gyereket nevelt fel meg mennyit szenvedet és hasonlók. Főzni nem nagyon főz, ilyen délután 4kor szokott készételeket melelgíteni, rendes kaját nem csinál, egész nap alig vannitthon kaja, de őt nem is érdekli, mert csak sörözik,cigizik.

A szomszédokkal állandóan balhézik, beléjük köt, elég ha a gyerekek átrúgják a labdát a mi udvarunkra már áll ki az udvarra veszekedni velük. Haverjaimat már szégyellem áthívni, mert nekik is van, hogy beszólogat. Ha részeg és összeveszik apámmal mindig azt vágja a fejéhez, hogy neki 5 gyereke van és egy sincs itt, apám gyereke (azaza én meg itt vagyok és tartanak amíg anyám kůrválkodik). Aztán józanon ezekre nem emlékszik, de ha kijózanodik és apám mondja neki, hogy kérjen bocsánatot, mert hallottam amiket mondott részegen, akkor 2-3 óra hosszat fennhangon sírva,dadogva magyarázza, hogy ő enm akart nekem semmi rosszat, annak örül,hogy eljöttem végre anyámtól. Ha jövök a suliból van hogy félrészegen kijön a busz elé és mindenki rajtam röhög. Mosni vagy 2 hétbe egyszer ha mos, mióta itt vagyok magamra mosok,takarítok.

Most a húsvét miatt 2 álló napig ittak mindketten.

Úgyhogy nagyon nem jó nekem itt,ettől sokkal jobb volt otthon anyával. De miután elköltöztem tőle anya felmondta az albérletet amiben laktunk és az új párjához költözött, ott lakik jelenleg. Úgyhogy csak úgy tudok visszamenni anyához, ha én is odaköltözöm a párjához. De nem tudom, hogy megengednék-e. Szerintetek kérdezzem meg őket?

16/F


ápr. 2. 12:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
23%
aha!
ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
92%
Ezt megszívtad, bocsi. Miben volt túl szigorú? Mert a kotrollmánia is szörnyű tud lenni, amennyiben tényleg az. Az a baj, hogy a szigorú alatt nem derül ki, hogy tényleg gáz volt vagy csak, bocsánat a kifejezésért: tini hiszti, anyám tré, semmit nem enged stb... Mindenesetre nem igen fog miattad visszalépni, lehet úgy van vele, hogy edd meg amit főztél.
ápr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha az én gyerekem lennél, nem jönnél vissza. Tudod ez nem úgy van ám, hoyg itt nem tetszik, akkor megyek jofej apuhoz, aztán ha mégse jó ott, akkor majd vissza anyuhoz.
ápr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
80%

Kellett neked arcoskodni anyaddal, latod, csak nem csinalta olyan rosszul a nevelesed :D

Amugy meg nyilvan, en termeszetesen barmikor varnam vissza a gyerekemet, ha szar helyzetben van.

Kerdezd meg tole.

ápr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
65%
Nekem a pofármról lesülne a bőr ha ilyen viselekedés után visszakúsznék anyámhoz. maradj apucinál és edd amit főztél.
ápr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
73%
Sok boldogságot apuékkal. Puszi. Anyádnak végre lehet jó élete nélküled.
ápr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 Szervizmérnök úr ***** válasza:
18%

Ismerünk olyan diagnosztizált skizoid embert, akin alkohol hatására ütközik ki egy másik személyisége, amelyik agresszív és hülyeségeket beszél. Másnapra totál kiesik neki az egész, elfelejti.

Ilyen mondjuk előfordulhat elvileg egy nem skizoid részeggel is (már akivel), de most nem arra utaltam, ennek "papírja" is van róla.

ápr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
25%

Nem véletlenül preferálja az egyház a házastársi hűséget, a szétszakadt családokkal mindenki csak rosszul jár! :(

16 évesen az ember csinálhat sok hülyeséget, de így már nehéz lesz visszamenned.

Apádnak miért jó az, hogy egy idióta alkoholistával költözött össze?

ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
88%
Apád dolgozik rendesen?
ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 A kérdező kommentje:
Apám dolgozik, de a nő nem dolgozik sehol. De még a házi munkát se csinálja meg.
ápr. 2. 13:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!