Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kicsi gyerekeiteknek mennyi...

Kicsi gyerekeiteknek mennyi idő után mutattátok be az új párotokat? Hogyan vezettétek be őt a gyerekek életébe?

Figyelt kérdés

Nagyon kicsik voltak mikor elköltöztünk az apukajuktol, jelenleg 2, és 4 és fel évesek. Mostanában érzem hogy egyre komolyabb a kapcsolatunk, több mint fél éve annak hogy együtt vagyunk. En már találkoztam az ő (nagyobb) gyerekével.

2x ő is összefutott már az én gyerekeimmel viszont még nem mondtam (nyilván a 2 éves még nem érti) hogy ő anya barátja.

Akinek van tippje, tapasztalata, nagyon örülnék neki, hogy mások hogy veszik ezekez az akadályokat.


ápr. 3. 12:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Egy év együttlét után. Fél év az még nem komoly kapcsolat.
ápr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 babyboom567 ***** válasza:
37%
De ez különben miét gondolod ennyire túl?Szerinted egy 2 éves meg egy 4 éves tudja,hogy mi az a párkapcsolat?Jó barátok/szerelmesek vagytok.Kész.Pont.Egyik gyereke sem fogja megkérdezni, hogy szexeltek-e, vagy hasonlók.
ápr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

babyboom


Nem nem fogja megkerdezni. Ellenben q miért alszik itt a bácsi és miért a te ágyadban kérdés azért felmerulhet

ápr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
Mi 4 hónap után már együtt éltünk. De, komoly kapcsolat volt, azóta összeházasodtunk.
ápr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Ferjem fia a kezdetektol ismer engem. Ami nekem fura, hogy amig nem hazasodtunk ossze, 3 evig csak az apja noje voltam, de az anyja parja 4 honap utan mar a neveloapja megnevezest kapta..most varandos vagyok a feltestverevel, szerintem az se ugy lesz neki elmagyarazva, hogy az o huga, hanem az “uj no gyereke” lesz.
ápr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A két éves még nem fogja fel, a 4 éves valamit talán kapizsgál, de nem úgy kell bemutatni, hogy itt az új pótapuka, hanem mint egy barátot.
ápr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

"Mi 4 hónap után már együtt éltünk. De, komoly kapcsolat volt, azóta összeházasodtunk."


Előtte még volt egy másik kapcsolatod, ha ugye már volt egy gyerek, az is komolynak indult, nem?

ápr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%

Beletrafáltál, kedves 7-es. Volt már egy fiam, mikor a férjemmel megismerkedtünk, neki pedig egy fia és egy lánya.

A gyereket anno 4 éves kapcsolatba szültem. Azt is korainak ítéled?

Igen, komoly kapcsolat volt. Ahogy a házasságom is komoly kapcsolat.

ápr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

6 éves voltam amikor anyám bemutatta az új paliját, hogy ő fog velünk élni apám helyett akitől elvállt. Elsőre örültem mert faterom egy alkesz tróger kutya volt aki verte anyámat és sosem foglalkozott velem. Az új férfinek 1-2 év után jött elő a nárcisztikus énje és állandóan befolyásolni akarta anyámat és sokszor ellenem uszította. Szidtak engem mindenért, mindenben apámat vagy valami negatív tulajdonságomat hozták fel ellenem még akkor is amikor semmi alapja nem volt. Sosem volt jó semmi, mindig másokhoz hasonlítottak. Anyám paliját a létezésem, is zavarta.

20 vagy 21 éves lehettem amikor valami tényleg elszakadt bennem és kegyetlen módon megvertem ezt az embert. Feljelenteni nem mert, ugyanis megmondtam neki, hogyha akármivel próbálkozik megkeresem és szétfogom szedni. Anyámmal ezután minimálisra csökkentettük a kapcsolatot. Továbbra is a palija volt a legfontosabb, én meg ebből nem kértem már.


Jól gondold meg, hogy kit választasz magad mellé!

ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
9-es: nagyon sajnálom, ami veled történt! Anya vagyok, teljesen egyetértek azzal, amit tettél.
ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!