Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, hogyan éltétek meg,...

Szülők, hogyan éltétek meg, amikor a gyereketek, gyerekeitek bemutatták otthon a párjukat?

Figyelt kérdés
Egyik uncsitesóm most akarja majd bemutatni otthon a pasiját,de mindig csak a saját korosztályaik válasza,tapasztalatai érdekli(16 éves és lány,a fiúról csak annyi tudok,hogy felnőtt korú).Engem viszont a másik oldal is érdekelne,többek közt azért is,mert még én sem mutattam be otthon senkit,fiúkat sem,a barátnőimet sem.18/l

2018. ápr. 21. 00:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon nem hatja meg a szuloket, ha normalis a fiu/lany. Tudjak, hogy parat meg ugyis be fogsz mutatni.
2018. ápr. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Ugy fogadom, kezelem mint egy vendeget. Nem kerdezodkodok hanem beszelgetek. 16 evesnel nem vennem komolyan, jovo heten lehet mast hoz haza. Lesz meg sok bemutatkozas.
2018. ápr. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

én 16,5 voltam amikor hazavittem az első barátomat, ő akkor volt 20.

8 évig voltunk egy pár. szóval nem mindenkinél komolytalan attól hogy fiatal.

örülnék ha a gyerekem hazahozná, minek bújkáljonak?

2018. ápr. 21. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Én 15 évesen ismertem meg a férjemet... szóval nem biztos, hogy olyan gyorsan lecseng ez a kapcsolat, főleg, ha idősebb a srác. 😊

Egyébként - bár még a egnagyobb gyerekünk is kicsi ehhez -, én izgatottan várom a pillanatot, amikor hazahoz majd valakit. Remélem, ő is korán megtalálja majd a boldogságot és olyan szépen nőhet fel egy szerelemben, ahogy velem történt.

2018. ápr. 21. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Annyira izgatott volt a leendő vejem,hogy elszakította a zakóját a bemutatkozás után.Miközben varrogattam a ruháját,elmondtam neki"már azért is szeretjük,mert szereti a gyermekünket és számunkra lényegtelen,hogy néz ki,honnan jött,milye van. Az elvárás a kölcsönös tisztelet.
2018. ápr. 21. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Alsó tagozatban osztálytársak voltunk a sráccal szóval nemhogy ismerték, pontosan tudták hogyha mi valaha még találkozunk össze fogunk jönni.

Tényleg nagyon megkedvelték, a nagymamák folyton kérdezgetik mikor hozzuk megint magunkkal családi ebédre :)

2018. ápr. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Lányos apaként én egész jól éltem meg mikor bemutatkozott az eslő udvarló. Osztálytársak voltak a gimiben és még mindig együtt vannak. Nekem az a lényeg, hogy szereti a lányomat és amíg a kislányom boldog addig én is az vagyok.

Talán ekkor éreztem azt először, hogy már nem vagyok fiatal.

42F

2018. ápr. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Én inkább örülnék,hogy tudom kivel van a gyerekem. Amennyiben tisztelettudó,és jól bánik a lányommal,bármikor látnám szívesen.
2018. ápr. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%
Most nem a sajat koru a pasi? Hat, lehet, hogy lesz csaladi meglepi. A srac felnott, csak nem 40???
2018. ápr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Ha korrekt ember, akkor töl k jo, nyitott vagyok, beszélgetek vele, stb.

Ha viszont ügyeletes rosszfiu/lány, aki csak a szexre hajt, vagy bántja a gyerekem az nem léphet a házamba.

2018. ápr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!