Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányom zenélni szeretne az...

A lányom zenélni szeretne az esküvőnkön. Hogy mondjuk el neki, hogy ez nem olyan jó ötlet?

Figyelt kérdés

Tegnap bejelentettük az eljegyzésünket a párommal. A lányom első reakciója pedig az volt, hogy akkor ő fog gitározni az eskűvőn, sőt hozza a barátait, lesz dobos, basszusgitáros, énekes, minden lesz, és nagy bulit csapnak nekünk.🥰

Viszont ezzel van néhány bökkenő:

1.Nagyon aranyosak és imádom őket, viszont be kell látni, hogy nem túl tehetségsek.

2.Külön-külön csak-csak összehoz valamit mindenki a saját hangszerével,viszont az együttműködés rendszerint káoszba szokott torkollani.

3.Ők rockdalokat szoktak játszani,és ahhoz vannak hangszereik is. Persze ezzel nincs semmi baj, én is hallgatok rockdalokat és vannak amik szerintem egy eskűbőn is elhangozhatnak, viszont hogy csak rockdalok legyenek...hát, az szerencsés szerintem (pl.táncolás szempontjából sem, mert a násznép fele-háromnegyede biztosan nem tud rá táncolni).


Tehát nem akarom, hogy megszólják,megbántsák őket, mert tényleg bénácskák kicsit a drágák, és azt sem szeretném ha a násznép feszengve érezné magát, mert nincs lakodalmas hangulat.


De hogy mondjuk ezt el neki,úgyhogy tényleg ne bántsuk meg? Vagy inkább mégis hagyjuk őket fellépni ?


ápr. 6. 17:33
1 2 3
 1/22 mantis religiosa ***** válasza:
99%
Gondolom csak lesz előtte valami lánynúcsú, vagy ilyesmi. Kérd meg, hogy ott jatszanak inkább, mert a lagzin Ők is vendégek lesznek, és szeretnéd, hogy jól szórakozzanak a többi meghívottal együtt.
ápr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
90%
A harmadik pontban nagyon jól elmagyaráztad, hogy miért nem jó ötlet, így mondd el a lányodnak is.
ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
34%
Hogy lehetsz olyan kapcsolatban a lányoddal, hogy nem mersz őszinte lenni? Eddig elhitetted vele, hogy ők a legjobbak? Amúgy meg köszönd meg a felajánlást, de más stílusú muzsikát terveztek.
ápr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem hitettem el vele,hogy ők a legjobbak, de folyton azzal sem nyúzom,hogy jók és hagyják abba. Ez egy hobbi nekik,szeretik,jól érzik magukat, nyílván ők is tudják,hogy nem ők lesznek a magyar AC/DC, de nem,nem savazom őket egyfolytában. Nem azért mert nem jó a viszonyom a lányommal,csak szimplán nem vagyok bunkó.
ápr. 6. 18:08
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Köszönd meg de mond meg hogy itt inkább a mulatós zene az ide való, de nem tudnak pl:egy mulatóst eljátszani? De ne így mond neki hogy szeretlek de tök bénák vagytok így biztos megsértődne szerintem ne is mond hogy bénák inkább csak annyit hogy a lagzi a a mulatós a divat
ápr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
98%

1 -2 dalt jatszanak el.

Ha csak azt gyakoroljak honapokon keresztul, lehet nem is lesz olyan rossz :)

ápr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Egy órát nyugodtan játszanak. Aztàn jöhet a Dj. De addig gyakorolniuk is kène.
ápr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Akusztikuson, vagy elektromosan játszik?
ápr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Elektomosan. Akusztikusan még nem is játszott.
ápr. 6. 18:32
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
Párod mit szól hozzá?
ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!