Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyum miert nem fogadja el h...

Anyum miert nem fogadja el h nem vagyok jol lelkileg?

Figyelt kérdés

Regen se volt jo a kapcsolatunk de most valami botranyos.Tegnap este elkezdett velem kiabalni hogy en mar pedig egezseges vagyok es nem kell szoronganom, majd ket eves storykat hozott fel h en miert is vagyok ilyen rossz gyerek:/( tudom a hibaimat es belatom azokat de ez azert nagyot utott) tegnap este miközben anyum ordibalt velem panik rohamot kaptam es nem segitett hanem tovabb szidott h ne bogjek mar mint egy ot eves mikozeben sirva konyorgotem h csinaljon valamit de o erre kiment en meg alig kaptam levegot es ugy ereztem mintha meghalnek:/ noverem segitett utana h elmuljon de egesz nap kattog az agyam h miert tortenik mind ez velem es h miert nem ert meg engem

Valami tipp h mit csinaljak?



ápr. 8. 18:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja es 17 vagyok
ápr. 8. 18:23
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Sajnálom :(


Nekem csak egyszer volt pánikrohamom, azt hittem szívroham és végem.

(Hivtam a mentőket, a fickó nagyon sokat segített telefonon)


A gimidben van iskolapszichológus? Vele érdemes elbeszélgetned, illetve egy olyan tanárral, akiben megbízol (osztályfőnök, lehetőleg)


Ők remélhetőleg tudnak segíteni abban, hogy anyud is megértse a dolgot, és segíteni is tudnak.

ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

Mi váltotta ki a tegnapi jelenetet?


Ha érzed hogy rosszul leszel, tegyél egy hideg vizes törülközőt a tarkodra, nagyon sokat segít hirtelen.

ápr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Azért nem, mert vastagon szerepel benne ő is. Amiért ilyen lettél. Csak belenézni nem akar. Azzal kőkemény sírós, hosszadalmas belső munka lenne.
ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
van iskola pszichologus jartam is de nem jott be:/ osztalytarsaim is voltak nala es nekik se jott be:/ elvileg megyek majd mashova mert eleg reg ota bulimiaval kuzdok lehet ez volt az egyik kivalto ok is a masik h tegnap eleg durván ossze vesztem az exemmel(nem tetszik csak haverok vagyunk meg neha lefekszunk egymassal)
ápr. 8. 19:03
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Hiába pontoztatok le. Mondom én, hogy anyuka elszúrt valamit. Az 5-ös kommentből még egyértelműbb.
ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

en is ezen vagyok kiakadva h miert nem tud normalis beszelni velem.Nem egyszer mondtam neki h nem vagyok jol lelkileg irasban szemtol szembe normalis semmi:/

mikro kiderult h bulimias vagyok akkor is en lettem a hulye picsa mert h biztos csak figyelmet akarok

ápr. 8. 19:10
 8/12 anonim válasza:
89%
Egy kicsit off, de kezdődő pánikroham esetén segíteni tud, ha megfogsz valami hideget, mert az agyat ilyenkor hirtelen éri és arra kezd el koncentrálni, ezáltal kizökkent a gondolataidból
ápr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, anyád egy önreflexió nélküli éjjeli lepke, ezt nem tudom ennél moderáltabban leírni, de nem is akarom...
ápr. 9. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Amint 18 leszel húzz el attól a debil khurvától. Ennél még az utcán is jobb.
ápr. 9. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!