Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyum miert nem fogadja el h...

Anyum miert nem fogadja el h nem vagyok jol lelkileg?

Figyelt kérdés

Regen se volt jo a kapcsolatunk de most valami botranyos.Tegnap este elkezdett velem kiabalni hogy en mar pedig egezseges vagyok es nem kell szoronganom, majd ket eves storykat hozott fel h en miert is vagyok ilyen rossz gyerek:/( tudom a hibaimat es belatom azokat de ez azert nagyot utott) tegnap este miközben anyum ordibalt velem panik rohamot kaptam es nem segitett hanem tovabb szidott h ne bogjek mar mint egy ot eves mikozeben sirva konyorgotem h csinaljon valamit de o erre kiment en meg alig kaptam levegot es ugy ereztem mintha meghalnek:/ noverem segitett utana h elmuljon de egesz nap kattog az agyam h miert tortenik mind ez velem es h miert nem ert meg engem

Valami tipp h mit csinaljak?



ápr. 8. 18:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem anyádat védem, de te is szedd már össze magad kicsit. Bulímia, pánikroham, szexkapcsolat, vezsekszel anyáddal, az exeddel mindez 17 évesen...


Vegyél kicsit erőt magadon és változtassál, mert ha te nem segítesz magadon, más sem fog.

ápr. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyád egy érzelmi nulla, semmit ne várj egy ilyentől.

Az én anyám is ilyen volt, most 80 éves, és semmit nem változott, érzelmi intelligencia = nulla.

ápr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!