Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezekből már sejthető, ha a...

Ezekből már sejthető, ha a gyerek meleg?

Figyelt kérdés
26 évesen még sohasem volt barátnője, ha finoman érdeklődünk az a válasza, hogy: "majd lesz" viszont társkeresőzik, azon mutat néha lányokat. Jelenleg egy nyíltan meleg fiúval barátkozik, aki anno az évfolyamtársa volt. Szivárványos dolgai vannak, pl. bankkártya, kulcstartó.

ápr. 14. 22:00
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
83%

36 évesen lett az első(!) csajom. Akkor vesztettem el a "szüzességemet" is. Ebből a kapcsolatomból született 2 gyermekünk. Eléggé későn érő típus vagyok, kb ennyi.

Miért csak ekkorra lett csajom? Nekem ennyi időmbe telt az, hogy anyagilag annyira megerősödjek, hogy egyáltalán labdába rúghassak a párkapcsolatok terén. Sohasem vonzódtam a saját nememhez, mindig is nőkkel élveztem az ágybabújást.

Persze ettől még lehet, hogy a Te gyereked meleg. Meg az is, hogy későnérő, mint én, nem jó nevelést kapott, mint én, nehezen tud "megkapaszkodni" a nagybetűs ÉLETben, mint én, stb..stb. Lehet, hogy szülőként többet kellene törődni vele, rávezetni dolgokra, meg ilyenek. Szerintem eléggé cudar világ épült itt ki a magyarok köré, mert még odafönt is azt mondják, hogy "amid van, annyit is érsz". Milyen hatással van egy ilyen mondat egy normális ember önértékelésére, önbizalmára, stb. Még ha igaz is ez a kijelentés a mai vadkapitalista világunkra nézvést.

ápr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 jpeacefuler ***** válasza:
24%
Cudar világ épült a magyarok köré? Elmondanám, hogy globális építkezés ez, ami nem csak minket érint. A szivárványos bankkártya meg anyám tyúkja. Itt kezdődnek a problémák. Hát mindig csak nekünk a legszarabb? Nézz már körül a nagyvilágban!
ápr. 15. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
61%
#12 Bocsika, tojok rá, hogy mi van máshol. Én itt élek és itt is szeretnék ezek után is, csak hát olyanok a körülmények, hogy ez egyre nehezebb.
ápr. 15. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
22%

#14 Köszike a cimkét. Magadra is szoktál ilyeneket aggatni, lehet, hogy nem ártana megpróbálnod, hogy picikét kitisztuljon a világlátásod is.

Segítek neked a cimkéid kiválasztásában. Itt van pl a "mindennel maximálisan elégedett magyar vagyok" jó kis agyhalottak cimkéje.


Nem háborúzunk, de azért akad egy kis szankciós és háborús infláció. Hurrá, hogy nem is háborúzunk!


Nem vernek agyon a vallási nézeteid miatt, csak ne legyél pl hajléktalan, vagy jólmenő médiavállalkozó, stb mert könnyen kifingatnak, ha nem vigyázol eléggé magadra.


Hol lehet szavazni és tüncizni pl a szociáldemokráciáért? (Nem, a DK, MSZP és társai nem azok, már előre szólok, mielőtt megint belekezdenél a baromságaidba.)


Látom, hogy igényed az lenne rá, hogy csak az olyanok legyenek és szólhassonak hozzá bármihez is, mint amilyen te is vagy. Volt már ilyenben is részünk és semmi jó nem származott belőle.


A szivárványos bankkártya után neki fogtok esni a valódi szivárványnak is, mert nem bírjátok elviselni a színeit? A technikátok mondjuk már meglenne hozzá. Előtte azért fóliázzatok is egy kicsit minden nap, meg járjátok a bölcsiket, ovikat, stb felhomályosítási a jövő generációit.

ápr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
81%
Ne kíváncsiskodj, legyél vele megértő és akkor majd ha jónak látja, elmondja. Nem köteles neked beszámolni róla, főleg ha nem bízik benned valamiért.
ápr. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
55%

Nem mindenki meleg aki tamogatja a melegeket. Szerintem a szexualis vonzodas ezen resze egyebkent is egy skalan mozog. Es nagyon sokan vannak akiket mindket nem teste felizgat, ott a donto szempont az lesz milyen ember a masik.

Feleseleges cimkeket aggatni.

ápr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
77%

Öcsém 32 éves.

Nem akar párkapcsolatot, és nem aszexuális, se meleg.


Miért kell megkérdezni ezt?

Kötelező mindenkinek úgy élnie, mint másoknak?


Most őszintén, 26 éves embernél mit szeretnél?

Ha nincs, majd te keresel neki?

Vagy, hogy kell ezt elképzelni?

ápr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 jpeacefuler ***** válasza:
72%
#15 Na most meg "köszike". Te tényleg homár vagy? Te meg akaszd magadra, hogy "örökösen elégedetlen magyar vagyok". Az mindennel elégedett, meg a mindig elégedetlen között tudod mi a különbség? Az, hogy az elégedettnek kiegyensúlyozottabban telnek a napjai, boldog, nyugodt. Az elégedetlen meg feszült, őrlődik, boldogtalan. Na akkor? Melyik a jobb? Megérdemlitek egymást a hasonszőrűekkel, ti bajotok.
ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
75%
Van olyan szó, hogy gátlásosság. Nehéz elképzelni milyen is az, ha te nem vagy az. A szivárványos dologgal szimpatizálhat anélkül is, ha nem meleg.
ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:
67%
Sohasem volt barátnője már önmagában is egy jel.
ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!