Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Családi és esküvői bonyodalmak...

Humorbogyi kérdése:

Családi és esküvői bonyodalmak Szerintetek?

Figyelt kérdés

A történet röviden annyi, hogy most szervezem az esküvőmet, már a dátum és a helyszín is megvan. Párommal közös megegyezés alapján hoztunk egy komoly döntést az esküvői ülésrend kapcsán, miszerint anyám új párját nem ültetjük főasztalhoz. Ezen persze anyám megsértődött és kijelentette, hogy akkor ő el sem jön az esküvőmre.

Hogy a döntésünk érthetőbb legyen íme több infó:

- 3 éve a párja szinte kirakott otthonról, anyám meg nem csinált ez ellen semmit.

-Alkohol problémái vannak és anyámat is belevitte jópárszor

-Egyszerűen nem tud viselkedni, részben az alkohol miatt is

-Anyám volt,hogy nem állt velem szóba,mert ellenem hangolta

- Amikor részeg nagyon csúnya dolgokat művel, nekem van egy pár screenem hogy nekem is miket irogatott annó.


Egyszóval leírva félünk, hogy nem bírna viselkedni, de anyára való tekintettel meghívtuk.

Bár a költözésnek hála megbocsátottam neki, meg ha találkozunk kissé visszafogja magát, de ennek ellenére sem szeretnénk.

Mégis engednem kéne a zsarolásnak a saját esküvőmön?


Egész életemben zsarolt az anyám, de ebben úgy gondolom nem engedek. Párom és a családja is úgy gondolják ezek után nem illene odaültetni. Apám szerint a béke miatt engedjem meg őt nem érdekli ki ül ott.


Szerintetek?



#esküvő #apa #anya #Örömszülők
ápr. 15. 05:33
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
94%

"..bocsi, de a múlt elmúlt..."


Valoban? Akkor nem is értem, te miért rugozol a múlton:

"3 éve a párja szinte kirakott otthonról, anyám meg nem csinált ez ellen semmit.

-Alkohol problémái vannak és anyámat is belevitte jópárszor

-Egyszerűen nem tud viselkedni, részben az alkohol miatt is

-Anyám volt,hogy nem állt velem szóba,mert ellenem hangolta

- Amikor részeg nagyon csúnya dolgokat művel, nekem van egy pár screenem hogy nekem is miket irogatott annó."

ápr. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
91%
Meg sem hívtam volna.
ápr. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
94%

A lehető leghülyébb megoldás.

Nem elég, hogy vele rosszban vagy, anyáddal is összekapsz miatta, ott fújtok majd egymásra.

A pasinak plusz indok a balhéra, ráadásul ott kontroll nélkül vedelhet.

És legalább lesz téma a rokonoknak is.


Grat. Jól kitaláltad.

ápr. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
93%
Sorban hozzátok a hülyébbnél hülyébb döntéseket, rokonok nyakáról nyakára vándoroltok, de esküvőre pénz az van. Tipik prolik. Ha anyádnak nem tetszik az ülésrend maradjon otthon és verdesse a falhoz a pitsáját az alkesz pasijával együtt, ezen nincs mit spekulálni.
ápr. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Akadjatok már le erről hogy hol laktam, nem ez a kérdés
ápr. 15. 06:55
 16/32 anonim ***** válasza:
79%
Leakadhatunk róla-ahogy te is anyad parjarol. Valamit elmond RÓLAD az, hogy senkivel nem jó a viszonyod
ápr. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
84%
Most éppen melyik rokon alagsorában elősködtök?
ápr. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
71%
Ott feladtam, mikor az előző kérdésnél kifejtetted, hogy te eü dolgozó vagy, tudod, mi az empátia, de a nagy empátia nem terjed minden irányba, nem érdekel az SM-es após ápolása, segítése (és nem csak pofázok, én ugyanis ápolom az anyósom)
ápr. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Azért nagyon sok mindent nem írok ide ki, az meg hogy nem ápolom nem igaz...nem látjátok az életem minden részét...a párommal mindennap átmegyünk és besegítünk amiben tudunk...jó is a viszonyunk...én is elengedem ezt az egész gyakorikerdeseket...az emberek itt nagyon megváltoztak
ápr. 15. 07:27
 20/32 anonim ***** válasza:
64%
Aha, reggeltől estig dolgoztok, majd zabálás nélkül minden nap gyerekestül mentek betegápolni meg mindenben is segíteni? Valóságos szentek vagytok
ápr. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!