Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Családi és esküvői bonyodalmak...

Humorbogyi kérdése:

Családi és esküvői bonyodalmak Szerintetek?

Figyelt kérdés

A történet röviden annyi, hogy most szervezem az esküvőmet, már a dátum és a helyszín is megvan. Párommal közös megegyezés alapján hoztunk egy komoly döntést az esküvői ülésrend kapcsán, miszerint anyám új párját nem ültetjük főasztalhoz. Ezen persze anyám megsértődött és kijelentette, hogy akkor ő el sem jön az esküvőmre.

Hogy a döntésünk érthetőbb legyen íme több infó:

- 3 éve a párja szinte kirakott otthonról, anyám meg nem csinált ez ellen semmit.

-Alkohol problémái vannak és anyámat is belevitte jópárszor

-Egyszerűen nem tud viselkedni, részben az alkohol miatt is

-Anyám volt,hogy nem állt velem szóba,mert ellenem hangolta

- Amikor részeg nagyon csúnya dolgokat művel, nekem van egy pár screenem hogy nekem is miket irogatott annó.


Egyszóval leírva félünk, hogy nem bírna viselkedni, de anyára való tekintettel meghívtuk.

Bár a költözésnek hála megbocsátottam neki, meg ha találkozunk kissé visszafogja magát, de ennek ellenére sem szeretnénk.

Mégis engednem kéne a zsarolásnak a saját esküvőmön?


Egész életemben zsarolt az anyám, de ebben úgy gondolom nem engedek. Párom és a családja is úgy gondolják ezek után nem illene odaültetni. Apám szerint a béke miatt engedjem meg őt nem érdekli ki ül ott.


Szerintetek?



#esküvő #apa #anya #Örömszülők
ápr. 15. 05:33
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
13%

Nem olvasom el ezt a kismillió okfejtést, csak a kérdésre válaszolok:

A főasztalnál hagyományosan a pár SZÜLEI ülnek, nem aktuális pasikák/nőcskék. Nyilván más a helyzet, ha pl lelépett az egyik szülő és anyu/apu új párja nevelte fel kvázi a gyereket, de nehogy már ne lehessen “párokat szétválasztani” meg egyéb hülyeségek. Attól, hogy esetleg elváltak, még nem szűntek meg a gyermekük szüleinek lenni. Az esküvőn pedig örömszülőként vannak jelen, nem sima vendégként, mint az új partner. Ha utóbbi ezt nem képes tudomásul venni, meg se kell hívni (meg nem értem, minek kezdett gyerekessel, de ez már késő bánat).

ápr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 Gaiajane válasza:
100%
De most nemértelek esküszöm.....minek hívtad meg? Félsz hogy balhézna meg nemtudna viselkedni kaja közbe vagy mi? Ha nemtud viselkedni akkor az egész esküvő alatt nemfog tudni hiába ülteted a terem másik végébe ...
ápr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!