Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja ezt anyukám?...

Miért csinálja ezt anyukám? Nagyon zavaró?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy régen divat volt a turkaló. 400ft pulóvert vett nekem ( nem kértem, és többször mondtam, hogy ne vegyen mert néha olyat is vesz, amit még se vettem volna /ragasztós,festékes... "De otthonra jó lesz az". Persze, telerakja a szekrényem... ) Unokának is használt földről felszedett rágókákat vesz "jó lesz az"... De tegnap akadtam ki igazán. Vett feláras leértékelt instant tésztát a múltkor, azt is úgy hozta, hogy már pár napja lejárt. De tegnap 3 db tescós joghurtot sózott rám ami több napja lejárt! De persze a 3 nagy táblás Milka csokibol nem adott volna és meg se kínált... Férjem is mondta dobd ki a kukába... ( Unokának is jó lesz a '98ban lejárt tusfürdő és szappan. Én ezt degradálonak tartom. Inkább venne egyszer valami normálisat mint hogy így árazzon be bennünket. És itt nem arról van szó nem lenne pénz... Engem ez bánt de nem tudom miért....
ápr. 15. 06:58
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
44%

Mi az a foldrol felszedett hasznalt rago? Marmint szo szerint?


Amugy mondd meg neki, h ne vegyen ilyet mert kidobod. Pont.

ápr. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Piacon veszik, ezeket pongyvára hányják ki. Nem épp higiénikus még akkor se ha átsikálom..
ápr. 15. 07:02
 3/35 anonim ***** válasza:
71%
A turkáló most divat. Több celeb is onnan öltözik :-D
ápr. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
94%

#1 szerintem a kedvező a rágókára gondolt amit a gyerek nyammog amikor jön a foga.


Kérdező a megoldás nagyon egyszerű. Párszor bedobod előtte a szemétbe ezeket és onnantól nem fogja oda hordani.

ápr. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
#4 igen, 4 hónapos a babám
ápr. 15. 07:05
 6/35 anonim ***** válasza:
41%
Komolyan nem értem miért kell mindenből problémát csinálni. Elfogadod, megkoszonod, aztán ha nem kell, nem tetszik, akár i, kidobod szépen. Az ugye nem is opció, hogy szeretne adni valamit, de kevés a pénze?
ápr. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
#6 Ez majom szeretet... Nem tudok semmit se használni, érted?...
ápr. 15. 07:09
 8/35 anonim ***** válasza:
22%

"Piacon veszik, ezeket pongyvára hányják ki. Nem épp higiénikus még akkor se ha átsikálom.."


Nos, ezzel a logikával ne nagyon vegyél semmit q gyereknek. Az üzletben is leesik a földre, sőt, otthon is, az utcán is. Az se lesz épp higiénikus, tehát hacsak nem egyszer használatosnak szánod a gyereked dolgait, ne nagyon vegyél neki semmit.

ápr. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Lenne rá pénz, hisz dolgoznak mindketten.
ápr. 15. 07:11
 10/35 anonim ***** válasza:
45%

"Ez majom szeretet... Nem tudok semmit se használni, érted?.."


Értem. Akkor legközelebb vágd hozzá a cuccot anyadhoz és ordibalj vele vagy 20 percig, hogy neked nem kell ez a xar. Onnantól meg lesz oldva a problémád, egészen biztosan nem fogsz kapni tőle semmit.

ápr. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!