Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normális viselkedés anyám...

Ez normális viselkedés anyám részéről?

Figyelt kérdés
2 hónap múlva töltöm a 18-at. 14 éves korom óta élek nemi életet és ezt tudja, és azt is hogy mindig védekezek. Jelenlegi párommal már 9 hónapja vagyunk egyutt és akárhányszor eljovok tőle megkérdezi hogy ugye nem vagyok terhes, meg mindig kerdezi mikor jon meg a menzeszem holott ez elegge privat dolog es majd en tudom mikor jon meg es nyilván nem vagyok terhes mert lehetetlen,de ezt a viselkedest minden heten eljatsza többször is.
ápr. 15. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Normális.
ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Túlzás.
ápr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Nos, nyilván amiatt aggódik, hogy ha véletlenül terhes leszel, akkor neki már semmi joga nem lesz beleszolni a terhesség kimenetelebe. 18 alatt dönthet -minel fiatalabb vagy, annál nagyobb eséllyel kizárólagosan ő és apád. Ha holnap bejelented, hogy terhes vagy, akkor semmit nem tud tenni.


"...nyilván nem vagyok terhes mert lehetetlen..."

Ezt itt gondold át picit, mert vagy nagyon naiv vagy, vagy nagyon buta.

ápr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem srác vagy, esetleg nincs komoly betegséged nincs olyan, hogy lehetetlen, hogy terhes legyél. Védekezés mellett is van esély a terhességre
ápr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Az én anyukám a naptárába írta az övével együtt hogy mikor menstruálunk de kb 16éves koromig csak. De amit anyukád csinál kicsit túlzás. Mond el neki ha baleset történne szólnál neki.
ápr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekem már az sem normális, hogy gyerekek nemi életet élnek.
ápr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Anyukád csak jót akar! Nem akarja, hogy elcseszd az életedet azzal, hogy 18 évesen már anyuka leszel!

Persze, ezt nem ilyen nyíltan kéne kimutatnia feléd... Beszéld meg vele, hogy védekezel és nem kell aggódnia, mert tanulni akarsz és építeni a jövődet! Majd utána akarsz csak családot alapítani, ha lesz biztos jövőd, karriered!

ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Anyukád felel érted még, nála laksz. Nem cseszeget ezzel, de ha neked is lesz kislányod, akkor te is tudni akarsz majd mindent róla. Egyébként a párodnak milyen jövőbeli tervei vannak a párkapcsolattal? El akar majd venni feleségül a jövőben? Te is mit szeretnél? A végtelenségig nem lehet együtt csak együtt járni. Mert ha nem akart semmit tőled, akkor én hagynám. Nem vagy már kicsi, gondolkodni kell ezeken a kérdéseken is.
ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Nézd, el foglak keseríteni, de akkor is van esélye a teherbe esésnek, ha védekezel. Csak akkor lehetetlen, ha nem élsz semmilyen nemi életet.


Lehet, hogy anyukád kicsit túlzásba esik, de belegondoltál, hogy mit varrnál a szüleid nyakába egy váratlan terhességgel?


Ha nem tartod meg, akkor több körös megaláztatás a bizottság előtt neked és anyádnak, aztán ott van az anyagi része. Vagy ausztriai abortuszklinika, sok százezerért.


Ha megtartod, akkor odaszülsz a nyakukra, és jól elszúrod az életed, mert onnantól minden sokkal nehezebb lesz. Mondom ezt úgy, hogy engem egy 16éves anya szült. Bármennyire szeretjük egymást most, ha nem tart meg, sokkal jobb élete lehetett volna.

ápr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#6 milyen jól írod🥹
ápr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!